+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Eda Taşpınar Mykonos Supreme Bronzıng Bomb 200 Ml EDA-00170

30,00 USD
30,00 USD
Marka: Eda Taşpınar

İçerik: Roucou Yağı X 2, Coconut Yağı, VitaminA, Vitamin E, Argan Yağı, Havuç Yağı

Uygun Ten Rengi: Koyu Tenli ProfesyonelBronzluk Aşıkları

Ürün Faydaları: Efsane Eda Taşpınar Bronzluğu
, HerkesiBüyüleme

Ürün Formu: Yağ

 

Merhababronzluk aşığı, Eda Taşpınar Bomb Çetesinin en seksi üyesi Eda Taşpınar MykonosSupreme antik Yunan Mitolojisinde güneş tanrısı Apollo'an ilham aldı. Tasarımındakigri çizgiler Mykonos un Ege denizini seyreden sahil şeridini, kırmızı iseApollo'nun kudretini temsil eder.. Eda Taşpınar tarafından tasarlanan MykonosSupreme, Karayip yerlilerinin egzotik ağaçlardan elde ettiği ve bronzlaşmayıhızlandıran yüksek seviyede Roucou Oil içerir -   Orijinal Bronzing Bomb dan farkı, yüksek seviyede Roucou Oil içermesidir.Bu nedenle koyu tenli, profesyonel bronzluk aşıkları için ideal bir bebek. EdaTaşpınar Mykonos Supreme ile sen de güneşi hapset, büyüle herkesi. !!! Dikkat MykonosBronzluğu içerir !!!

 

 

Mykonos Supreme

MykonosBronzluğunun Sırrı:
Havuç Yağı, Ceviz Yağı ve Karayipler’den benzersizve yüksek etkili Roucou Yağı X 2 ile desteklenmiş özel formül

Profosyonelbronzluk aşıkları için ideal olan 2 kat daha fazla Roucou Yağı içeren MykonosSupreme’
i,   Eda Taşpınar güneş serisinindiğer bebekleri ile en az bir hafta güneşlenenlere veya koyu tenlilere, efsaneEda Taşpınar bronzluğunu yakalaması için tavsiye ediyoruz.

Anti-AgingEtkisi:
Argan Yağı ile birlikte Vitamin A ve Vitamin E cildin yaşlanmasınıengeller, bu nedenle tüm vücuda eşit şekilde uygulamaya özen göster. Özelformülü paraben içermez.

EdaTaşpınar İmzalı Parfüm: Plajda herkesin üzerinde kalıcı bir etki yaratmakiçin   kullandığın güneş yağının kokusu dabenzersiz olmalı. Mykonos Supreme‘in
kakao ve hindistan cevizi ile açılan, çikolatakokusu ile kumsalda güneşle dans et, rüzgarla flört et ve dalgaları kucakla.

EdaTaşpınar’ın Mykonos Scorpios’tan ilham alarak tasarladığı MykonosSupreme
her sene sınırlı adette üretiliyor ve Haziran başında stokları bitiyor.Herkesi büyülemeye hazırsan vakit kaybetme.

 

 

 

 

 

Şehvetli Mykonos Supreme Deneyimi

Bu yaz plajlarda şapkandan, gözlüğüne, bikinine Mykonostarzınla herkesi büyülemek istersen,   Mykonos Supreme tam senlik! Mykonos’unbüyüleyici ruhu ile baştan çıkarıcı bir bronzluk sunuyor:

İçeriğinde yer alan ve yüksek oranda kullanılanKarayiplerden Roucou Yağı bronzlaşmayı hızlandırırken, cildi besler

Karşı konulmaz çikolata ve hindistan cevizi notalarıtropik tatlar ve baştan çıkartan hisler uyandırır

Eşsiz yağ karışımı kolayca cilde uygulanır ve hızlaemilerek ipeksi bir bitiş sağlar

Hızla bronzlaşıp, güneş ile aşk yaşayıp Mykonos bronzluğunuelde ettiğinde herkesin gözü üzerinde olacak!

Mykonos Supreme’in
dermatolojik testleri yapılmıştır. Tüm testlerinsan denekler üzerinde yürütülmüş, tavsiyelere uygun şekilde kullanıldığındaherhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

 

Mykonos ruhunubu sene plajlara taşı ve tüm gözler üzerinde olsun.

Dikkat Mykonos Bronzluğu İçerir

KarayiplerdenRoucou Yağı

Karayipyerli geleneğinden ilham alan roucou yağı, cildin melanin üretimini pro-vitaminA ile güçlendirerek doğal bronzlaşmayı güvenli bir şekilde hızlandırmak içinkullanılır. Havuç ve ceviz yağıda dengeli bronzluk için özel formülü tamamlıyor.

 

Anti-Aging VitaminA & Vitamin E

VitaminA & Vitamin E cildi serbest radikallere karşı koruyarak yaşlanmayıgeciktirir, aynı zamanda formülü hafif tutarak hızla emilmesini sağlar.

 

Hindistan Cevizi& Kakao İmza Parfüm

Tatlıçikolata ve hindistan cevizi kokusu, bronzlaşma deneyimini en üst seviyeyetaşır. Bronzing Bomb un eşsiz parfümüyle güneşle dans et, rüzgarla flört et ve dalgalarıkucakla.

 

Eda’nın Ağzından Mykonos Supreme:

Özgürruhu, hırçın dalgaları, sınırsız coşkusu ile Mykonos un etkileyici rüzgarındanilham alarak tasarladım Mykonos Supreme. Uzun senelerdir kendimi bulduğum buküçük ama sihirli ada ve oranın özgür ruhlarına adadım Mykonos Supreme’i.   Bu yaz plajlarda hem bronzluğunla, hemduruşunla güneş tanrıçası gibi herkesi büyülemek istersen, MykonosSupreme senin için yaratılmış demektir.   Kullanırkensana tavsiyem ilk defa güneşe çıktığında açık tenliysen Beyaz Ten veya SPF 50+ile başla ve rengin dönene kadar 3-4 gün güneşle dansa et. Hafif rengindöndükten sonra 1-2 gün Beyaz Ten veya SPF 50+ altına MykonosSupreme kullan. Güneşle aşk yaşamaya başladıktan sonra güneşin daha sakinolduğu sabah erken ve akşamüstü saatlerde Mykonos Supreme
ile güneşlen. Güneş öncesinde Marakeşten shea yağıile güçlendirilmiş Tan Maximizer tavsiye ederim, hem soyulmaları önler hem debronzluğunu 1 ay daha fazla korursun. Tatil sonrası güneşlenmesen debronzluğunu korursun. Güneş sonrası, Cooling Bomb Panthenol içeriği ile inanamayacağınbir ferahlama ve cildi onarma etkisine sahip. Hazırsan kemerini bağla, bu yaz Mykonosruhunu plaja taşı ve sen de büyüle herkesi.
MykonosSupreme, Herkesin Gözü Üzerinde Olan Güneş Tanrıçası! MykonosSupreme, zengin aktif bronzlaştırıcı içeriği ile Mykonos bronzluğuna ulaşmanısağlayacak. Roucou yağıX2, Vitamin A ve Vitamin E ile cildin melanin üretiminigüçlendirerek doğal bronzlaşmayı hızlandırmak için kullanılır. MykonosSupreme
ayrıca cildi serbest radikallere karşı koruyarak yaşlanmayı geciktirir.Hafif formülü hızla emilir ve inanılmaz derecede etkilidir. Bu bebek güneşkremi, koruyucu faktör (SPF) ve paraben içermez.

 

İçindekiler:
 ParaffinumLiquidum, Isopropyl Myristate, Daucus Carota Sativa Seed Extract, Bixa OrellanaSeed Extract (Roucou Oil), Beta-Carotene, Argan Oil, Tocopherol, Coconut Oil,Cocoa Butter, Parfum, Juglans Regia Seed Extract (Walnut Oil), Vitamin E-Acetate Care

 

Kullanımı: Güneşeçıkmadan 15 dakika önce eşit şekilde dağıtarak sür, cilt iyice emsin.Dalgalarla buluştuktan, güneşle iki saat dans ettikten, yüzdükten, terledikten,havluyla kuruladıktan sonra Mykonos Supreme ‘i tekrar cildine uygula. Açık & hassastenliysen bu ürünü kullanma. İlk defa güneşe çıktığında Beyaz Ten veya SPF 50+ile başla. Hafif rengin döndükten sonra 1-2 gün Beyaz Ten veya SPF 50+ altına MykonosSupreme kullan. Yüzüne de aynı şekilde Beyaz Ten veya SPF 50+ altına MykonosSupreme kullanabilirsin, yüzünü çok güneşe verme, ince deriye sahip. Ten renginoturunca güneşin daha sakin olduğu sabah erken ve akşamüstü saatlerde MykonosSupreme
ile güneşlen.
Ağırlık (Kg)
0.3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.