+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü
İçerik Menü

Hakkımızda

Zamanımızda elektronik mağazalar ve marketler, kullanım kolaylığı ve ürün bulma ve teslim etme hızı ile karakterize edildiğinden, önceki alışveriş konseptine göre çok fazla zaman ve emek tasarrufu sağlayan, alışverişe çıkmayı gerektiren iş dünyasının ilk öncüsü haline geldi. piyasaya çıkmak ve ihtiyaçları satın almak için zaman ve çaba harcamak.


Dikkat çekici bir şekilde, elektronik mağazaların ve marketlerin ticaret dünyasında büyük bir sıçrama yapmaları, dünya çapındaki tüm şirketlerin ürünlerini tanıtma ve satmada esas olarak bu tür ticarete güvenmelerini ve aşırı harcamalara maruz kalmadan kolaylıkla büyük karlar elde etmelerini sağladı. bu ürünleri tanıtmak. E-ticaret ayrıca tüm dünyada çok sayıda tüketiciye ulaşmaya yardımcı oldu.


noonmar, İstanbul, Türkiye merkezli bir Türk e-ticaret şirketidir. Çok dilli platformu ile dünyaya en iyi Türk ürünlerini sunan entegre bir online pazar yeridir. 2019 yılında kuruldu ve dünya çapında en iyi ürün ve hizmetleri sunarak anlatılacak bir başarı hikayesi olmayı umuyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.