+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Eda Taşpınar Işıltılı Vücut Yağı Dark Illusion - 200 ml (EGX89) EDA-00206

24,00 USD
24,00 USD
Bronz Işıltılı Vücut Yağı, Dark Illusion, Nemlendirici Etkili,Sen de Büyüle Herkesi!,Işıltınızla herkesi büyülemeye hazır mısınız? Eda Taşpınar Bronz Işıltılı Vücut Yağı cildi nemlendirir ve doğal bir ışıltı verir.


Cilt parlaklığını artırır:

Eda Taşpınar Bronz Işıltılı Vücut Yağı içerisindeki ışıltılı tanecikler ışığı yansıtarak ciltte ışıltılı bir görüntü oluşturarak cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar,

Cildi nemlendirir:

Cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya, yumuşak ve nemli bırakmaya yardımcı olan E Vitamini ve Hindistan Cevizi Yağı gibi besleyici bileşenler içerir.


Daha uygun bir vücut imajı sağlar:

Stratejik noktalarda ışığı yansıtarak daha ince, vücuda daha oturan bir algı oluşturur,


Geçici bronzluk etkisi:

Eda Taşpınar Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Radyant Vücut Yağı kombinasyonu, kışın veya güneşe çıkamadığınızda size doğal bir yaz görünümü verir.

Çok yönlü:

Eda Taşpınar Bronze Radiant Vücut Yağı, elmacık kemikleri veya köprücük kemiği üzerinde parlatıcı olarak, bacak ve kollarda vücut yağı olarak veya baştan ayağa ışıltılı bir görünüm için fondöten ile karıştırılarak kullanılabilir.


Özel günler için mükemmel:

Luminous Body Butter, genel görünümü tamamlayacak ve göze çarpan ince bir ışıltı sağlayacak şekilde ilk buluşmalar, partiler veya düğünler gibi özel günler için geliştirilmiş özel bir üründür.kullanım:

Kullanmadan önce çalkala. Parlak ve çekici bir cilt için omuzlara, göğse ve bacaklara uygulayın. Sürdükten sonra ürünün kuruması için beş dakika bekleyin.

uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir.
Göz ile temasından kaçının.
Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.


içindekiler:

Sıvı Parafin, Silika, Sentetik Fluorphlogopite, Koku, Kalay Oksit, CI 77491

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.