+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü
İçerik Menü

Kargo & İade Koşulları

Gönderim Politikası:
Tüm ürünler, ürünlerin güvenliğini ve size ulaşma hızlarını sağlamak için uluslararası nakliye şirketleri tarafından ve hava yoluyla sevk edilir.
Varsa tüm siparişler iki gün içinde, müsait olmayan ürünler 15 gün içinde hazırlanır, yoksa sipariş iptal edilir. Size özel üretilen ürünler, hazır olduklarında sevk edilecektir.
Sipariş hazır olur olmaz kargoya verilir, ortalama kargo 3-15 gün içinde ulaşır ve maksimum kargo süresi bir aydır. Siparişi bir ay içinde almazsanız, para miktarı size iade edilecektir.
Gönderi, güvenliğinizi ve ürünlerin güvenliğini korumak için iyi ve doğru bir şekilde paketlenir ve dezenfekte edilir.
Tedarikçi tarafından sevk edilen ürünler size gönderilmeden önce kontrol edilerek sipariş özelliklerine uygun hale getirilir.
Gönderilerinizin hasar görmesi durumunda, tazmin edilebilmesi için lütfen kargo firmasına danışınız ve hasar tutanağı doldurarak gönderiniz.
Ürünlerin hızlı bir şekilde ulaşması için lütfen isim, adres ve telefon numarası başta olmak üzere bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurunuz.
Ürünlerinizi web sitemiz veya uygulamamız üzerinden veya kargo firmasının takip linkinden takip edebilir veya size ek bilgi vermek için shipping@noonmar.com adresine e-posta gönderebilir veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Müşteri, ülkesiyle ilgili tüm gümrük masraflarını ve diğer vergileri üstlenir.
Web sitesinde gösterilen ürün ağırlığı, ambalajlı ürünün ağırlığıdır.

DEĞİŞİM VE İADE:
Kapıda ödemesi yapılan tüm ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır, bu nedenle ürünleri dikkatli seçmelisiniz.
Ödemenin havale veya kredi kartı ile yapılması durumunda, ürünleri teslim aldığınız günden itibaren, kusur olması durumunda 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.
Üründe herhangi bir aksesuarı veya kapağı eksik veya hasarlı olmamalı, kozmetik ürünlerin kılıfı, giysilerin etiketi ve orijinal kılıfı içinde olmalıdır.
İadenin müşteri tarafından gerekçesiz olarak yapılması durumunda, ürünün iade edilmesinden doğacak kargo ücreti, havale ücreti gibi tüm masraflar müşteriye aittir.
Kampanyalar grubu içerisinde yer alan kampanyalarda satılan ürünler, ödenen değerden ürünlere uygulanan indirim kaldırılır ve kalanlar iade edilir, ayrıca kampanyaya dahil olan tüm ürünler iade edilmelidir. .
Hariç:
Gıda maddeleri, özellikle tatlılar gibi raf ömrü kısa olanlar.
Size özel hazırlanmış ürünler.
Kullanılmış veya hasar görmüş ürünler veya aksesuarları eksik.
Akşam, düğün ve iç çamaşırı elbiseleri.

GERİ ÖDEME POLİTİKASI:
Sizden iade talebini aldıktan, tedarikçi tarafından kontrol edildikten ve iade kabul edildikten sonra 3 gün sonra iade süreci başlayacaktır.
İade süresi, tedarikçinin iadeyi onayladığı tarihten itibaren 7 ila 30 gün arasında değişmektedir.
Para, siparişin değerinin aktarıldığı banka hesabına veya değerin ödendiği karta iade edilecektir.
Para size dolar değeri ile iade edilecek olup, iade sürecinde oluşan kur farkı şirket tarafından karşılanmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.