+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Kavanoz Süzme Bal - 870 Gram

57,00 USD
57,00 USD

Kavanoz Süzme Bal - 870 Gram

Balın saklanma koşulları önem arz eder. Gerekli oda sıcaklığında saklanmaz ise içeriğindeki yapısına göre hızlı veya yavaş donmaya başlar. Uygulanması önerilen en basit yöntem ise 0°C’de 5 hafta saklanması daha sonra da 14 °C’de ise saklanması ve muhafaza edilmesidir.

Balın önemini bilen tüketiciler, istedikleri zamanda kristalize olan balı sıvı hale getirebilmek içim bal kabını, 38°C’yi geçmeyen ılık su içinde tutabilirler. Bu şekilde eski kıvamına gelen bal afiyetle yeniden yenebilir.

Honey Leaves doğada insan eli değmeden yetiştirilen nadide ballardan biridir. Her şeyden önce balın nasıl üretildiği ve hiçbir katkı maddesini ihtiva edilmeden üretilip üretilmediği yöntem önemlidir. Yani balın nerede üretildiğinin bitki çeşitliliği ve damak tadıyla ilgisi öne çıkar ancak en yüksek yaylalarda bile yanınızda vicdanınızı götürmediğiniz müddetçe ürettiğiniz ürünün hiç bir önemi kalmaz. Çünkü, arılar kovanları koyduğunuz yerdeki envai çeşit çiçekten ne kadar beslenirse beslensin daha fazla kazanma hırsıyla üretilen bala eklenen insan katkısı maddeler balın doğallığını yitirmesine yol açar. Yine rafine edilmiş balla doğada kendi halinde üretilen katkısız bal fayda bakımından kıyas kabul etmez.

Boyutlar (cm)
15 x 15 x 15
Ağırlık (Kg)
1.2
Ürün Açıklaması
ağırlık
870 Gr
tür
Bal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.