+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Kavanoz Süzme Bal - 500 Gram

28,50 USD
28,50 USD

Kavanoz Süzme Bal - 500 Gram

Hiçbir kimyasal boya kullanılmadan hazırlanan ahşap kutusu içinde her zaman kullanabileceğiniz özel tasarım cam kavanoz içinde muhafaza edilmiş 500gr. Karakovan Süzme Hizan balı.

Bal gerekli oda sıcaklığında saklanmaz ise içeriğindeki yapısına göre hızlı veya yavaş donmaya başlar. Uygulanması önerilen en basit yöntem ise 0°C’de 5 hafta saklanması daha sonra da 14 °C’de ise saklanılmasıdır.

Tüketiciler, istedikleri zamanda kristalize olan balı sıvı hale getirebilmek içim bal kabını, 38°C’yi geçmeyen ılık su içinde tutabilirler.

Honey Leaves doğada insan eli değmeden hiçbir kimyasal etkiye maruz kalmadan yetiştirilen nadide ballardan biridir. Her şeyden önce balın nasıl üretildiği ve hiçbir katkı maddesini ihtiva edilmeden üretilip üretilmediği yöntem önemlidir. Çünkü, arılar kovanları bıraktığınız doğada binbir çeşit çiçekten ne kadar beslenirse beslensin daha fazla kazanma hırsıyla üretilen bala eklenen insan katkısı maddeler balın doğallığını yitirmesine yol açar. Yine rafine edilmiş balla doğada kendi halinde üretilen katkısız bal fayda bakımından kıyas kabul etmez. Honey Leaves rafine bal değildir.

Boyutlar (cm)
10 x 10 x 10
Ağırlık (Kg)
0.8
Ürün Açıklaması
tür
Bal
ağırlık
500 Gr
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.