+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Shiffa Home Koenzİm Q10 & Balik YaĞi

38,00 USD
38,00 USD

KOENZİM Q10 & OMEGA 3 SOFTJEL

‘’Genç Kalmanın Sırrını Keşfedin’’

Koenzim Q10 ve Omega-3 Softjel içerisinde, Omega-3 ve Koenzim bulunan tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır.

Koenzim Q-10, Avrupa ülkelerinde özellikle 30’lu yaşlardan sonra pek çok kişi tarafından kullanılır. Koenzim Q-10 hücrelerin daha genç kalmasına yardımcı olabilir. Yapılan araştırmalarda, KoenzimQ-10 ürünü hücreler üzerinde önemli aktiviteye sahiptir.

Shiffa Home Koenzim Q10 & Omega 3 ürünü önemli yağ asitlerinden olan EPA ve DHA içerir. EPA ve/veya DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. DHA normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. Ayrıca, DHA normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. Ayrıca EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Shiffa Home Omega-3 ürünlerinde gıda onay numarası alınarak üretildiği gibi bakanlıkların izin verdiği oran ve mg’ da üretilmesine son derece dikkat edilmektedir.

Uyarı: Kanın pıhtılaşmasını önleyici ilaç kullananların doktora başvurmalarının önerilmektedir.

Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir.

Ürün gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisi amacıyla kullanılmaz.

KOENZİM Q10 & OMEGA 3 SOFTJEL KULLANIM ÖNERİSİ

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 kez 1 softjel alınılması tavsiye edilir. Epa ve/veya Dha için önerilen günlük tüketim miktarının en az 250 mg/gün olduğu ve tüketimin 3 g/günü aşmaması gerekmektedir.


İçerik: Balık yağı, Koenzim Q-10 Deionize su, Sığır Jelatini Gliserol(E422)


Saklama Koşulları ve Raf Ömrü:

Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Raf Ömrü: 3 yıldır.


Ambalaj: 30 Softjel

• GDO içermez,
• Silikon içermez,
• Renklendirici içermez,
• Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.

Boyutlar (cm)
1 x 1 x 1
Ağırlık (Kg)
0.25
Ürün Açıklaması
tür
kapsül
Kullanım
Gida takvi̇yesi̇
kapasite
30 Kapsül
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.