+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

ARGİVİT SMART TABLET Yüksekliği arttırmak

32,00 USD
28,50 USD

ARGİVİT SMART TABLET

Argivit Smart Tablet, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için geliştirilmiş bir multivitamin ve mineral takviyesidir. İçeriğindeki vitamin, mineral ve bitkisel özütler sayesinde aşağıdaki faydaları sağlamaktadır:

  • Enerji seviyesini artırır: Argivit Smart Tablet, L-arginin, B vitamini kompleksi ve C vitamini gibi vücudun enerji üretimi için gerekli olan maddeleri içerir. Bu sayede gün boyunca zinde ve aktif kalmaya yardımcı olur.
  • Dikkati ve hafızayı güçlendirir: Ginko biloba, fosfatidilserin ve yeşil çay gibi bitkisel özütler içeren Argivit Smart Tablet, beyin sağlığını destekler ve mental performansı artırır. Dikkati ve hafızayı güçlendirerek öğrenme ve çalışma süreçlerini kolaylaştırır.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir: Argivit Smart Tablet, C vitamini, A vitamini ve D vitamini gibi bağışıklık sisteminin işleyişini destekleyen vitamin ve mineralleri içerir. Bu sayede enfeksiyonlara karşı vücudun direncini artırır.
  • Stres ve yorgunluğu azaltır: B vitamini kompleksi, magnezyum ve kalsiyum gibi maddeler içeren Argivit Smart Tablet, stres ve yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur. Sinir sistemini rahatlatarak uyku kalitesini artırır.
  • Cilt ve saç sağlığını destekler: A vitamini, C vitamini ve E vitamini gibi cilt ve saç sağlığı için önemli olan vitaminleri içerir. Cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olurken saçların güçlenmesine ve dökülmelerinin azalmasına katkıda bulunur.

ARGİVİT SMART TABLET İÇERİĞİ/1 tablet

Aktif İçerik Miktar (mg/1 Tablet)
L-Arginin 500
C Vitamini 140
Fosfatidilserin 100
Çinko 10
B3 Vitamini 10
B5 Vitamini 5
Demir 5
E Vitamini 1.8 mg a-TE
Manganez 1
B1 Vitamini 1
B6 Vitamini 1
A Vitamini 0.5
Folik Asit 0.3
B2 Vitamini 0.21
Krom 0.1
Selenyum 0.1
Molibden 0.1
İyot 0.075
Biotin 0.03
D3 Vitamini 20 µg (800 IU)
B12 Vitamini 0.015

Argevit Smart Multivitamin 30 Tablet nasıl kullanılır:


Günlük Doz:
Yetişkinler ve 11 yaş ve üzeri çocuklar için: Günde bir tablet.

Nasıl kullanılır:
Haplar yemekle birlikte veya yemeksiz alınabilir.
Hapların yemekten sonra alınması tercih edilir.

Ağırlık (Kg)
0.2
Benzer ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.