+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Shiffa Home Bİotİn 60 Tablet 750 Mg

18,00 USD
18,00 USD

BİOTİN KAPSÜLÜ

BİOTİN (B7 VİTAMİNİ) KAPSÜLÜ NEDİR? Biotin, ince bağırsak bakterileri tarafından sentezlenen bir vitamin türüdür. B7 vitamini olarak da bilinen biotin, karbonhidrat metabolizmasında görev alır ve enerji oluşumuna katkı sağlar.

En çok yumurta sarısı, et, maya ve karaciğer gibi besinlerde bulunur. Yetersiz alındığında vitamin eksikliği görülebilir. Bu durumda kas ağrıları, iştahsızlık ve ten renginde solma gibi belirtiler ortaya çıkabilir.

Yetişkinler için önerilen günlük B7 tüketim miktarı 20-30 mcg’dır.

Shiffa Home biotin kapsülü; Cüce Palmiye Ekstresi, L-Sistein, L-Lizin, Magnezyum Oksit, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, L-Arjinin, Kırmızı Ginseng Ekstresi, L-Karnitin, Çinko, L-Metiyonin, Keratin, Niasin, Karabiber Ekstraktı, Biotin, Vitamin B6, Folik Asit, Vitamin B12, Vitamin B5 gibi tamamen doğal bileşenlerden oluşan bir gıda takviyesidir.

BİOTİN KAPSÜLÜNÜN FAYDALARI Biotin, normal saç ve cilt sağlığının korunmasına katkıda bulunur ve enerji oluşum sürecine destek sağlar.

İçerdiği Çinko, normal tırnak ve saç sağlığını destekler.

B12 vitamini, normal kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkıda bulunur.

D vitamini, normal kan kalsiyum düzeyine katkıda bulunur.

Biotin, suda çözünen bir B vitamini kompleksidir ve normal enerji metabolizmasına, makrobesin öğeleri metabolizmasına, saçın ve cildin korunmasına katkıda bulunur.

Keratin, bir protein çeşididir ve saç derisinde olumlu etkilere sahiptir.

Üzüm Çekirdeği, yüksek oranda resveratrol içerir ve doymamış yağ asitlerini barındırır.

Kırmızı Kore Ginsengi, 22 çeşit faydalı madde içerir ve ginsenosidler, panaxosidler, panaxatnol, D grubu vitaminler gibi maddeler taşır.

BİOTİN KAPSÜLÜNÜN KULLANIM ÖNERİSİ 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 kez 1’er kapsül kullanılmalıdır.

İçerik (2 Kapsül): Mikrokristalin Selüloz, Cüce Palmiye Ekstresi (300 mg), L-Sistein(100 mg), L-Lizin (100 mg), Magnezyum Oksit(Magnezyum: 60 mg), Üzüm Çekirdeği Ekstresi (100 mg), L-Arjinin (50 mg), Kırmızı Ginseng Ekstresi (50 mg), L-Karnitin (50 mg), Çinkosülfat Monohidrat (Çinko:14,99mg), L-Metiyonin (40 mg), Silikondioksit, Keratin (20 mg), Niasin (Vitamin B3:16mg), Magnezyum Stearat, Karabiber Ekstraktı (2,5 mg), Biotin (2,49 mg), Piridoksin Hcl (Vitamin B6:1,234 mg), Kalsiyum D-Pantotenat (Vitamin B5:1,104 mg), Folik Asit(0,4 mg), Siyanokobalamin (Vitamin B12:0,1 mg).

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü 3 yıldır.


Ambalaj: 60 Tablet

Shiffa Home kapsülleri tamamen bitkisel kökenlidir, hayvansal bileşik içermez ve midede hızla çözünür.

GDO içermez, silikon ve renklendirici içermez ve yüksek kaliteli ve etkili bileşenler kullanılarak üretilir.

Boyutlar (cm)
1 x 1 x 1
Ağırlık (Kg)
0.05
Ürün Açıklaması
tür
kapsül
Kullanım
Gida takvi̇yesi̇
kapasite
60 Kapsül
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.