+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Fıstıklı Baklava Burger 1 Adet

91,00 USD
91,00 USD

Sadece Sevgililer Gününe Özel Karaköy Güllüoğlu kalitesiyle hazırlanan, 40 kat yufkanın usta ellerde özel tekniklerle şekillendiği Fıstıklı Sevgililer Günü Baklavası, görüntüsüyle iştah kabartıyor. Diğer baklavalara göre hamur oranı düşük olan Fıstıklı Sevgililer Günü Baklavası’in içeriğinde bol miktarda iri Gaziantep fıstığı yer alıyor. Klasik baklavalardan görüntü itibariyle farklılaşan bu lezzet, klasik baklavalara göre kullanılan sadeyağ oranı daha bol, şekeri ise daha az olarak tercih edilmektedir. Görselde yer alan kaymak ve dondurma isteyenler için ek ürün olarak satın alınabilmektedir. 

İçindekiler: Fıstıklı Baklava Burger, buğday unu, sadeyağ, antep fıstık içi, pancar şekeri, su, buğday nişastası, yumurta, tuz içermektedir. Glikoz şurubu içermez.

Alerjenler: Fıstıklı Baklava Burger içeriğinde gluten, süt ve süt ürünleri, yumurta bulunmaktadır. Az miktarda ceviz ve fındık içerebilmektedir.

Boyutlar (cm)
10 x 10 x 10
Ağırlık (Kg)
0.2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.