+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

AXWELL 13in1 Tüy Dökücü Krem Vücut Bacak Bölgesi Tüm Cilt Tipleri İçin 250 ml

12,00 USD
12,00 USD


AXWELL 13in1 Tüy Dökücü Krem Vücut Bacak Bölgesi Tüm Cilt Tipleri İçin 250 ml

KULLANIM: Kremi tüylerin olduğu bölgeye tüylerin üzerini tamamen kapatacak şekilde sürünüz.

Tüy dökücü kremi spatula yardımı ile tüyleri kaplayacak şekilde yayınız. Kremi 5 dakika cildinizde beklettikten sonra küçük bir alanı spatula ile temizleyerek tüylerin dökülüp dökülmediğini kontrol ediniz.

Şayet bölgedeki tüyler dökülmüyorsa birkaç dakika daha bekleyiniz. Ancak kremi cildinizde 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz. Sonra kremin tamamını spatulayla alınız.

Uygulama bitiminde cildinizde kalan kremi su ile temizleyiniz.

UYARILAR:

Axwell Premium Tüy Dökücü Krem’i kullanmadan önce bütün uyarıları ve kullanım talimatlarını okuyun.
Kullanım talimatlarına uyunuz.

Her kullanımdan önce uygulayacağınız bölgede küçük bir yere ürünü kullanma talimatlarına uygun olarak uygulayın ve cildinizin reaksiyonunu kontrol edin.
24 saatten sonra herhangi bir olumsuz reaksiyon yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce cildiniz mutlaka temiz ve kuru olmalıdır. Bacaklarda, kollarda, koltuk altlarında ve bikini bölgesinde uygundur.

Baş, yüz, boyun, kulak, burun, anüs etrafı, genital bölge, göğüs ucu ve vücudun diğer bölgelerinde kullanıma uygun değildir.

Varisler, benler, yaralar, sivilceli, çatlamış, tahriş olmuş, güneşte yanmış cilt üzerinde ya da geçmişte tüy dökücü kremlere karşı olumsuz reaksiyon göstermiş olan bölgelerde ve son 72 saat içinde tıraş bıçağı uygulanmış cilt üzerindekullanmayın.

Kullanım esnasında herhangi bir yanma, batma veya karıncalanma hissederseniz, kremi derhal temizleyin ve bölgeyi soğuk su ile iyice yıkayınız. Hassasiyet devam ederse derhal doktora başvurunuz. Cildinizi etkileyebilen herhangi ilaç kullanıyorsanız, herhangi bir cilt hastalığınız varsa veya cildinizi etkileyen bir durum mevcutsa kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Uygulama sonrasında, terleme önleyici parfümlü bir ürün ya da yapay bronzlaşma ürünü kullanmadan, güneşlenmeden ya da yüzmeden önce 24 saat beklemenizi öneririz. .

İkinci uygulamadan önce 72 saat beklenmesi gerekmektedir. Yutulması halinde derhal bir doktora danışın ve dış ambalajı gösterin. Göz ile temasından kaçınınız.

Gözle temas halinde derhal bol su ile durulayınız ve doktora başvurunuz. Alkali içerir.

Tiyoglikolat içerir.

Ürün yüzeylerin kaygan hale gelmesine sebep olur. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Sadece harici kullanım içindir

Ağırlık (Kg)
0.45
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.