+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

AXWELL Aha 30% + Bha 2% Peeling Solution ( Kırmızı Peeling Serumu) 30ml Yüz Serumu

8,00 USD
8,00 USD

TALİMATLAR: Yüzü temizleyin ve cildin kurumasını bekleyin. Islak ciltte kullanmayınız. Göz çevresinden kaçınarak parmak uçlarınızı kullanarak yüzünüze ve boynunuza eşit olarak uygulayın. En fazla 10 dakika bekletin. Ilık suyla iyice durulayın. Hassas, soyulmuş veya hasar görmüş ciltlerde kullanmayın. Uygulama sırasında göz çevresine ve göze temasından kaçınınız ve durulayınız. Bu düşük viskoziteli çözeltinin maske olarak kullanılması amaçlanmıştır. 10 dakikadan fazla açık bırakmayın. Haftada ikiden fazla kullanılması önerilmez. Ürünün cilt ile teması sınırlı bir sıklıkta veya sürede olmalıdır. Tahriş meydana gelirse, kullanmayı bırakın ve bir doktora danışın. Yalnızca yara bulunmayan ve tahriş olmamış cilt üzerinde belirtildiği şekilde kullanın. Kullanmadan önce alerji testi yapılması tavsiye edilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

GÜNEŞ YANIĞI UYARISI: Bu ürün, cildinizin güneşe duyarlılığını ve özellikle güneş yanığı olasılığını artırabilecek Alfa Hidroksi Asit (AHA) ve Beta Hidroksi Asit (BHA) içerir. Bu ürünü kullanırken ve kullanım sonrasında bir hafta boyunca güneş kremi kullanın, güneş koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın. Alerji testleri, yeni bir ürüne karşı olumsuz bir ilk tepkiyle karşılaşıp karşılaşmayacağınızı tahmin etmenize yardımcı olmanın kolay bir yoludur. Herhangi bir yeni ürünü rejiminize dahil etmeden önce bir alerji testi yapmanız önerilir. Aşağıda, ürün türüne bağlı olarak kendi alerji testinizi gerçekleştirmeniz için genel bir yöntemi özetledik.

  • Önkolun üst kısmındaki temiz bir cilt bölgesine az miktarda ürün uygulayın.
  • Alanı kuru tutun.
  • Ürünün belirli bir kullanım süresi varsa, bu süre geçtikten sonra durulayın. Aksi takdirde 24 saat sonra durulayın.
  • Test boyunca herhangi bir kızarıklık, yanma, kaşıntı, kabarma veya tahriş görülürse ürünü kullanmayınız.

 

  • İÇİNDEKİLER: AQUA, GLYCOLIC ACID, TARTARIC ACID, CITRIC ACID, LACTIC ACID, SALICYLIC ACID, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, PANTHENOL, BETA-CAROTENE, TASMANNIA LANCEOLATA FRUIT EXTRACT.

Ağırlık (Kg)
0.12
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.