+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Toothwak Yeni Lüks Model

24,00 USD
24,00 USD
TOOTHWAK LÜKS MODEL:

Değişebilir misvak başlıklı bu model, uzun süreli kullanım için tasarlandı. Uç kısmında bulunan 3 adet değişebilir misvak başlığına ek olarak ekstra 3 adet yedek başlık içeren Toothwak Lüks Model, kullanım kolaylığı sunmaktadır.

  • 1 Adet Toothwak Lüks Model

  • 3+3=6 Adet Değişebilir Misvak Başlık

2. ve Sonraki Kullanımlar:

İlerleyen zamanlarda Toothwak Diş Fırçası’nı kullanmak için musluk suyunu açıp 1 sn kadar tutmanız yeterlidir. Hafif ıslatıp kolayca kullanabilirsiniz.

Kullanım Sonrası Saklama

Dişlerinizi temizledikten sonra Toothwak’ın uç kısmını bir miktar su ile yıkayın ve kurulayın. Misvak uçların kısa sürede küflenmesini önlemek için nemli olarak kapalı kutuda muhafaza etmeyin. Ekstra bilgiler için lütfen tanıtım videomuzu izleyiniz.

Misvak'ın ağız ve diş sağlığını korumaya faydaları:


Trimetilamin içerdiğinden diş çürümelerini önler, pH'ı düşürür, diş çürümesine neden olan bakterilerin büyümesini engeller ve ağızdaki doğal ortamla dengeyi sağlar.
Sağlıklı diş etlerinin korunmasına ve desteklenmesine yardımcı olmak için C vitamini ve sitosteroller içerir, dişleri destekleyen kan damarlarını besler ve diş çevresindeki dokuların gücünü korumak için önemli olan besinleri ve maddeleri sağlar.
Enfeksiyonlara ve bunlara neden olan bakterilere karşı savaştığı için istenmeyen kokulardan kurtulmaya yardımcı olur. Bu, enflamasyona neden olan serbest radikalleri önleyen en güçlü antioksidanlardan biri olan C vitamini gibi misvakta bulunan çeşitli bileşikler aracılığıyla yapılır.
Ağıza hoş bir koku verir ve temizlik hissini artırır.
En önemlisi de misvak florür, klorür ve silis açısından zengindir ve bu maddeler dişlerin temizlenmesine ve beyazlamasına yardımcı olur.
Nasıl kullanılır
Kullanmadan önce fırça başlığını temiz su ile ıslatın.Diş temizleme ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz, bilinen diş fırçaları gibi dişleri düzeltip temizleyecek, doğal olması ve diş eti ve diş eti sağlığını korumaya uygun olması ek avantajıdır. diş eti dokusuna herhangi bir zarar vermemek.

Boyutlar (cm)
5 x 15 x 15
Ağırlık (Kg)
0.25
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.