+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Favorilerim
Hemen sipariş verin ve ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanın
MENÜYÜ KAPAT
Favorilerim Giriş Yap Kayıt Ol
Dil ve para birimi
tr
$
Kapat
Kapat
Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım

Kışta cilt bakımının sırlarını öğrenin...

Kışın, havadaki değişikliklerle ilişkili semptomlar tüm insanlar, özellikle kızlar için büyük bir zorluk oluşturduğundan, cildin geri kalan mevsimlerden daha fazla bakıma ihtiyacı vardır. Bazılarında alerjiye, ısı dengesizliği ile kuruluk ve diğer can sıkıcı sorunlara neden olabilen yünlü giysiler, gelin bunları inceleyelim ve hassas ve hassas cilt yapısını koruyan doğal çözümler bulalım.

Kışın psikolojik durum ve cilt

İnsanların ruh hali hormonlardan büyük ölçüde etkilenir ve vücut dokuları tarafından salgılanan hormon ve sitokinlerdeki değişiklikler cildin doğasını bir şekilde etkilediğinde ve cildin bu değişikliklere tepkisi vücudun fizyolojik yapısına göre değişir. vücut. Bazen kabarcık veya kızarıklık şeklinde, bazen de deride enfeksiyon şeklinde ortaya çıktıklarında. Bu değişikliklere faydalı bir doğal çözüm, eğer hafif ve orta derecede iseler, matcha çayı ve spirulina gibi hormonları düzenleyen içeceklerdir.

kışın sert hava ve cilt

Kışın kuru cilt, birçok kişi için endişe yaratan koyu lekelerin oluşmasına neden olur, ancak bu komplikasyonlar, doğal yağlar ve ağır kimyasallar içermeyen kremler kullanılarak sürekli nemlendirme ile önlenebilir.

Ne tavsiye ediyoruz?

Cilt üzerinde nazik temizleyiciler kullanın

Yalnızca yüksek alkali sülfatlar, parabenler ve tuzlar gibi hücreye zarar veren kimyasallar içermeyen cilt dostu, tahriş edici olmayan ürünler kullanın.

Antioksidanların kullanımı

Havuç yağı gibi doğal yağlar karotenoidler gibi antioksidanlar içerir ve doğal kremler ayrıca E vitamini gibi antioksidanlar ve C vitamini gibi serumlar gibi bazı tedaviler içerir. Bu antioksidanlar hücre yenilenmesi ve bakımı üzerinde çalışarak size sağlıklı ve canlı bir cilt verir.

Nazik peeling uygulaması

Hücrelere zarar vermeyen ve bu ürünlerle birlikte gelen ürün talimatlarına bağlı kalan nazik eksfoliyanlar kullanın.Bu eksfoliyatörlerin örnekleri, özellikle kuru ciltler için ideal olan AHA ve BHA'dır, çünkü bunlar ölü deriyi atmaya yardımcı olurken aynı zamanda yardımcı olur. cilt nemi uzun süre korur.

doğal yağlar

Doğal yağlar, cilt üzerindeki şaşırtıcı özelliklerinin yanı sıra güvenli olmaları ve komplikasyonlara neden olmamaları nedeniyle dünyanın en ünlü markalarının bakım ve kozmetik formülasyonlarında her zaman kullanılmıştır. Cilt nemlendirici yağlara örnek olarak - hindistancevizi yağı - ozonlanmış zeytinyağı ve yağlı cilt problemlerinden kurtulmak için limon yağı, kahvaltılık ve sivilcelerde olduğu gibi çay ağacı yağı tedavisinde eşsizdir.

Kışın cildin beslenmesi ve güzelliği

Cilt, vitamin ve mineral gibi besin maddelerinin eksikliğinden etkilenir, bu da kepek ve hasarlı cilt görünümüne yol açar veya cilt çatlamaya, mat ve sağlıksız görünmeye başlar.

Ne tavsiye ediyoruz?

Seni güzelleştiren yiyecekler

Mango, papaya, havuç, ıspanak ve tatlı patates gibi karotenoid içeren meyve ve sebzeler.

sebzeler

Vitaminler, mineraller ve antioksidanlar açısından zengin olan pancar, bir demir kaynağıdır ve domates, güçlü bir antioksidan görevi gören antosiyaninler açısından zengindir.

Cildi detoks eden ve arındıran içecekler

Otlar, serbest radikalleri durdurmanın yanı sıra karaciğer fonksiyonunu iyileştirmeye ve ısırgan otu ve matcha çayı gibi birikmiş toksinlerin atılmasına yardımcı olan antioksidanlar olan mükemmel bir polifenol kaynağıdır.

Takviyeler ve cilt bakımı

Diyet takviyeleri, özellikle ciddi eksiklik durumunda, vücudun eksikliğini diyete göre daha kısa sürede telafi etmeye yardımcı olur. Bu nedenle yaşam standardını yükseltebilecek, vücudun etkinliğini ve enerjisini artırabilecek takviyelerde altı ayda bir periyodik muayene olmak ve bir uzmana danışmak iyi olur.

Blog Son Eklenenler
İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum?

İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum?

cilt bakım yöntemleri

İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum? Ciltte sürekli lekeler oluşur ve uygun bakım yapıldıktan sonra zaman zaman kaybolur. Ancak cildinize her gün bakım yapmanız ve cildinizi besleyen ve sağlıklı bir görünüm kazandıran, siyah ve koyu lekelerin veya bölgelerin tekrar oluşumunu engelleyen her şeyi kullanmanız gerektiğinden tekrar ortaya çıkabilir.

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım

cilt bakım yöntemleri

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım Kışta cilt bakımının sırlarını öğrenin ... Kışın, havadaki değişikliklerle ilişkili semptomlar tüm insanlar, özellikle kızlar için büyük bir zorluk oluşturduğundan, cildin geri kalan mevsimlerden daha fazla bakıma ihtiyacı vardır. Bazılarında alerjiye, ısı dengesizliği ile kuruluk ve diğer can sıkıcı sorunlara neden olabilen yünlü giysiler, gelin bunları inceleyelim ve hassas ve hassas cilt yapısını koruyan doğal çözümler bulalım .

En sık görülen saç sorunları nelerdir?

En sık görülen saç sorunları nelerdir?

saç bakım yöntemleri

Sebep ve Çözüm | En sık görülen saç sorunları nelerdir? Saç sorunları bazı vitaminlerin eksikliğinden kaynaklanır ve bazen başka sebepleri de olabilir. Sebepteki farklılıkla birlikte çözüm de değişir, o yüzden bunları tek tek ele alalım: Yaygın saç sorunları Bireyin sağlığı ile ilgili birçok saç sorunu vardır ve bu yazımızda bunlardan en önemlilerini ve en önemlilerini sunacağız.

2022'de saçı uzatmanın doğal yolları

2022'de saçı uzatmanın doğal yolları

saç bakım yöntemleri

2022'de saçı uzatmanın doğal yolları Saç, genel olarak insanlar ve özel olarak kadınlar için güzelliğin bir simgesidir. Saçlarınız ne kadar uzun, kalın, parlak ve hayat dolu olursa o kadar güzel ve çekici olursunuz. Ve hayal ettiğiniz saçlara kavuşmak için, saçınızın beslenmeye ihtiyacı olduğunu ve siz ona hak ettiği bakımı vermeden sağlıklı bir şekilde uzamayacağını bilmelisiniz. Uzatmak ve kalınlaştırmak için en eski saç bakım yöntemlerinden biri. saçlar doğal karışımlardır. Saçlar için her zaman en kolay ve güvenli yol olmuştur, çünkü saç köklerine ve tellerine zarar veren maddeler içermez. Çünkü saç, saçta bulunan özel proteinlerden yani keratinden ve diğer bazı proteinlerden oluşur. saçın tüm yapısını oluşturan biyolojik bileşenler.

Bal ve önemi

Bal ve önemi

Bal

İşlevsel gıdalar olarak arı ürünlerinin faydaları Arı ürünleri, antik çağlardan beri saflığını koruyan, günümüzde en çok tüketilen doğal ürünlerden biri olarak kabul edilmektedir. İnsanlar, karmaşık yapıları nedeniyle, kimyasal bileşimlerinde ve biyolojik sistemler üzerindeki etkilerinde, duyusal özelliklerinde bile onları taklit edememişlerdir. Öyleyse, fonksiyonel gıdalar olarak arı ürünlerinin faydalarını ve avantajlarını tanıyalım:

Kahve

Kahve

Kahve

2022'nin en iyi Türk kahvesi çeşitleri Kahve özellikle (Türk kahvesi) dünyanın en çok tüketilen içeceğidir.Misafirperverliği ve takdiri ifade eden her fırsatta ve her seansta hazırlanır. Dünyada pek çok çeşidi vardır, en ünlüsü harika lezzeti ve orta yoğunluktaki dokusuyla öne çıkan Türk kahvesidir. Çünkü kahveyi ilk yayanlar Türkler'dir. Dünyada ve padişahların tercih ettiği içecek olduktan sonra Türkler kahveye büyük bir ihtisas verirler. >

Makyaj

Makyaj

Makyaj

Durumlar için yumuşak makyaj, moda 2022 Kadınların güzelliği kişiliğinde ve dış görünüşünde yatar.Her zaman modern bir görünüm için çekici bir görünüm için çabalarlar ve bunun için en iyi makyaj türlerini seçerler, cildinin safl

göz makyajı

göz makyajı

Göz makyajı

Astarlı gözler için gölge uygulamanın en iyi yolu Göz kapağına yerleştirilecek açık renklerin seçilmesi tercih edilir ve bunu belirlemek için gözün kırılması dışında koyu renkler kullanmayız ve ardından gözyaşı damlasını vurgulamak için açık veya parlak bir renk koymanız gerekir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.