+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Payitaht Abdülhamid Dizisi Beyaz Taşlı Yeni Sultan Abdülhamid Yüzüğü

71,98 USD
71,98 USD
Osmanlı Devleti Padişahları arasında özel bir yeri olan II. Abdülhamid’in 33 yıllık taht mücadelesini ekrana taşıyan Payitaht Abdülhamid dizisi aksesuarları lisanslı ürün olarak sadece Anı Yüzükte.
ES Film yapımcılığında TRT1 kanalında 2.sezonuyla ekranda olan dizide, II.Abdülhamidi canlandıran Bülent İnalın daima parmağında taşıdığı Sultan Abdülhamid Yüzüğü lisanslı ürün olarak sitemizde satışta.

Anı Yüzük resmi sponsorluğunda sizlerin beğenisine sunduğumuz Payitaht Abdülhamid lisanslı ürünleri ile siz de Osmanlı tarihine olan hayranlığınızı gösterin! Tarihten bir izi parmağınızda taşıyın.

Ürün Özellikleri

  • 925 ayar gümüşten üretilmiştir.
  • Yaklaşık 13,5 gram ağırlığındadır.
  • İşçiliğinde beyaz akik taş kullanılmıştır.
  • Yüzük altı açıktır.
  • Şık tasarımı ile özenle üretilmiştir.

II.Abdülhamid Kimdir?

Dünyanın gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemde tahta çıkarak, 33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid, Batıya karşı dengeci, Doğuya karşı İslami politikalar izlemiş, ülke içinde monarşiyi güçlendirmiştir. Padişahlığı boyunca, sırayla Kanuni-i Esası ilanı, 31 Mart Ayaklanması, Osmanlı-Rus Savaşı, İngilizlerin Mısırı işgali, Trablusgarp ve 1.Balkan Savaşları yaşanmıştır. II.Abdülhamid bu dış saldırılara rağmen, çok sayıda yeni iş ve projeye imza atmıştır. Bunlar arasında en bilinenleri, Duyun-u Umumiye idaresinin kurulması, Sanayi-i Nefise ve Mülkiye Mühendis Mekteplerinin açılması, Yedikule ve Kadıköy Hava Gaz Fabrikalarının kurulması, Anadolu Osmanlı Demiryolu şirketinin kurulması, Anadoluda çok sayıda demiryolu hattının açılması, Ziraat Bankası kuruluşu, İstanbul Darulfünün kuruluşudur.
Boyutlar (cm)
8 x 8 x 8
Ağırlık (Kg)
0.12
Ürün Açıklaması
yüzük ölçüsü
22, 23, 21, 20, 19, 18, 17, 15, 14, 13, 12, 24, 16, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25
metal rengi
gümüş rengi
özelleştirme
hayır
Taş Rengi
Beyaz
materyal
gümüş
Taş Cinsi
akik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.