+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Favorilerim
Hemen sipariş verin ve ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanın
MENÜYÜ KAPAT
Favorilerim Giriş Yap Kayıt Ol
Dil ve para birimi
tr
$
Kapat
Kapat
Makyaj

Makyaj

Durumlar için yumuşak makyaj moda 2022
Bir kadının güzelliği kişiliğinde ve dış görünüşünde yatar, her zaman modern bir görünüm için çekici bir görünüm elde etmeye çalışır ve cildinin berraklığını ve saflığını, doğallığını, parlaklığını ve gençliğini korumak için keskinliği ile bunun için en iyi makyaj türlerini seçer. Bu yazıda, basit adımlarla alabileceğiniz güzellik sırlarını sizinle paylaşacağız ve öncelikle durumlar için yumuşak makyajın nasıl uygulanacağını açıklamaya odaklanacağız, o yüzden başlayalım.

Durumlar için yumuşak makyaj uygulamak için araçlar
Cilt tipine göre yumuşak makyaj için en iyi temel nedir
Fondöten, cildi birleştirmek ve cildin parlaklığını gidermek için makyaj uygulamadan önce uygulanan, makyajı tamamlamak ve mükemmel bir sonuç elde etmek için pürüzsüz bir temel sağlayan bir kremdir.

Yağlı ciltler için fondöten
Ciltteki yağları artıran maddelerden arındırılmış olmalıdır.
Sedir yağı veya çay ağacı yağı gibi gözeneklerdeki yağları ve sebumu parçalayan maddeler içermelidir, çünkü bu yağlar cildi nemlendirir ve yağlara bağlanan ve yağlı ciltler için ideal olarak parçalayan bileşiklere sahiptir.
Ciltte kuruluğa neden olmamak, dokunulduğunda pürüzsüz olmak ciltte hafiftir çünkü ciltte tıkandığında gözenekler sivilce gibi rahatsız edici sorunlara neden olur.
Kuru ve donuk ciltler için fondöten
Kuru ve donuk ciltler için bir fondöten seçerken, gliserin, sedir veya gül yağı ve diğerleri gibi ciltteki nemi hapseden maddeler içermelidir.
Hafif bir parlaklığa sahip olmalı, böylece cildinize tazelik ve canlılık kazandırır.
Hassas ciltler için fondöten
Hassas ciltler için fondöten, cilde nazik maddeler içermelidir.
Cilt üzerinde hafif olan ve gözenekleri tıkamayan pürüzsüz bir dokuya sahiptir.
Cildin güvenlik duvarının sağlıklı kalması ve böylece ciltte tahrişe ve alerjiye neden olmaması için entegre edilmesi ve bireyselleştirilmesi kolaydır.
Cilt tipine göre yumuşak makyaj için en iyi astar nedir
Kuru ciltler için astar
Kuru ciltler için bir astar şarttır, çünkü kuru doğası nedeniyle genellikle çok küçük çatlaklar veya çizikler vardır.
Astar çatlakları, çizikleri, küçükleri tıkar, gözenekleri sıkılaştırır.
Kuru ciltler için astar, cildin yeterli nem ve elastikiyet vermesi için nemlendiriciler içermelidir, bu da fondöten uygulandıktan sonra çizgilerin veya kusurların oluşmasını önler.
Yağlı ciltler için astar
Hepimizin bildiği gibi, astarın gözenekleri sıkılaştırmak ve fondöten uygulamadan önce cildi hazırlamak için önemli olduğunu biliyoruz.
Yağlı cilde gelince, fondöten yağsız olmalıdır.
Ciltte parlaklık bırakmaz ve aynı zamanda nemlendirir.
Cilde tazelik vermek ve epidermisteki tüm küçük boşlukları kapatmak için.
Cilt tipine göre yumuşak makyaj için en iyi toz nedir
Açık ten tozu
Beyaz ciltler için toz pembemsi tonlardan seçilebilir.
Şeffaf Loess tozunu da kullanabilirsiniz, fondötenin düzeltilmesine yardımcı olmanın yanı sıra size tutarlı bir cilt verir ve parlaklığı önler.
Kahverengi cilt tozu
Koyu, toprak tonlarında bronzlaşmış ciltler için bir toz seçmek tercih edilir.
Günlük görünüm için hafif makyaj uygulamak istiyorsanız şeffaf Loess tozu da kullanabilirsiniz.
Buğday tohumu cilt tozu
Genellikle hafif toprak tonlarının orta doygun tonlarının kullanılması tercih edilir.
Rengi beğeninize göre ayarlamak için pişmiş toprak tozu kullanırken, sadece bir veya iki tonluk açık ten tonları için lapa lapa cilt tozu da kullanabilirsiniz.
Pişmiş toprak tozu nedir ve kullanımları nelerdir
Her kızın diğer kızlardan kendine özgü nitelikleri olan kendine özgü bir cildi vardır, bu nedenle cilt için mükemmel tozu seçmek önemlidir.Tozda bulunması gereken unsurlar, doğal olması, cilt üzerinde güvenli olması, tek tek birleştirilmesi ve birleştirilmesi kolay olması ve en önemlisi rengin cilde uygun olmasıdır. Doğru rengi bulmak birçok kız için bir problem ama çözümü buldum ve aradığınız özelliklere sahip olan bu tozu sizlere sundum ten renginiz ne olursa olsun istediğiniz renge ulaşmak için pişmiş toprak tozu kullanabilirsiniz. Pişmiş toprak tozu, kapatıcı, fondöten veya pudranın rengini kırmak için düzeltilmiş ve canlı olan turuncu-kahverengi bir renktir, eğer görünüm çok matsa ince bir parlaklık verir ve yumuşak olması sayesinde erir ve yüzünde bir ağırlık oluşturmaz, etki gibi bir miktar alın ve pudrayı lekeleyin. üzerine parlaklık katmak istediğiniz yerler veya istediğiniz rengi elde edene kadar her türlü pudra veya fondöten ile karıştırın.

Nasıl uygulanır
Genel olarak, Nott'un pişmiş toprak tozu bronzlaşmış ciltler ve soluk ciltler için idealdir, yanakların ve alnın sınırları gibi alanları vurgulamak ve makyaja bronz bir dokunuş ve doğal bir parlaklık katmak için bir dokunuş görevi görür.
Karıştırma işlemi çok önemlidir, bu nedenle doğru karıştırma araçlarını kullandığınızdan emin olmalısınız.mağazamızda size sunduğumuz Türk makyaj araçlarını inceleyebilirsiniz. harmanlamanızı kolaylaştırmak için bunları bu tozla satın alabilirsiniz. fırça setlerinden ve karıştırma süngerlerinden şüphesiz beğeneceğiniz birçok seçenek bulacaksınız.
Tozun kalitesi, göz altına koyarak sizin için doğru rengi seçtikten sonra değerlendirilir tozun rengi ile temel ten renginiz arasında hiçbir fark olmamalıdır, örneğin açık tenli açık tenli, bayat tenli toz rengi orta derecede koyu, koyu tenli ten renginden biraz daha yakın veya koyu renk cilde uygun olmayan veya kalitesi düşük bir renge sahip bir toz kullanılması durumunda, cilt üzerindeki toz griye dönecek ve denge, Füzyon, canlılık ve tazeliğin istenen sonucunu vermeyecek ve abartılı bir şekilde görünecektir cildinizde katmanlar ve tutarsız renkler olarak.
Formülün yumuşaklığı, doğal bir görünüm ve taze ve hassas bir dokunuş temeli sağlar kuru ve yapışkan değilse, serbest toz ve daha sonra pişmiş toprak tozu uygulamaya başlayın. Fırçalayın ve son olarak bir süngerle, çünkü sünger fırçadan daha fazlasını tutar.
Her köşede iyi bir düzleştiriciye ve uygulayacağınız toz miktarına sahip olduğunuzdan emin olun, özellikle süngeri kullanırken tonlama yöntemini benimseyin. Note markası, doğal ve saatlerce süren yüksek kaliteli ürünlerle Kozmetoloji alanında lider firmalardan biridir.
Pişmiş toprak tozu ve sıradan toz arasındaki fark nedir
Sıradan toz, makyajın yumuşak tabanını oluşturmak için tüm yüz için kullanılır veya pişmiş toprak tozu, rengi değiştirmede, doğal bir parlaklık katmada rol oynayan ve yüzü tanımlamak için de kullanılabilen makyaj takviyelerinden biridir.
Pişmiş toprak tozunun parlak olmaması durumunda (kuru), tüm yüz için bronzlaşmış ve bronzlaşmış cilt sahipleri için kullanılabilir.
Pişmiş toprak tozu, profesyonel makyaj üzerinde büyük etkisi olduğu için kozmetikçilerin kullanmadığı makyaj araçlarından biridir.
Ciltteki lekeleri ve yara izlerini örtmek için en iyi kapatıcı nedir
Kapatıcı, makyaj çantanızın içinde olması gereken en önemli makyaj araçlarından biridir. Sıradan bir temelle kaplanması zor olan inatçı kusurları örtmeye yardımcı olan kişidir. Renk gelince, fondöten seçimi ile aynı şekilde seçebilirsiniz, böylece kağıt cilt için bir veya iki derece daha açık ve Kahverengi veya beyaz cilt için bir veya iki derece daha koyu, tercihen çok hafiftir. yüz ve boyun arasında büyük bir fark bırakmamak için ya da ona ve çevresine uygulanan alan.

Farklı cilt tipleri için en iyi kontur
Kontur, makyaj dünyasında büyük fark yaratan harika makyaj araçlarından biridir. Yüzün belirli yerlerine uygulanan ve yüzün şekillendirilmesine yardımcı olan kremsi bir toz şeklinde bir krem, kalem veya palettir. Kontur, elmacık kemiklerini ve yüz sınırlarını vurgulamak için burnu azaltmak için mükemmeldir. Bununla birlikte, gölgeler yapabilir ve yüzün çeşitli alanlarını vurgulayabilirsiniz.

Uyguladığım makyaj için doğru allık (allık) nasıl seçilir
Hafif makyaj için uygun allık
Pembe veya çıplak renklerin açık renklerini seçmek tercih edilir veya karanlık onlardan tamamen uzak durmalıdır.

Dumanlı makyaj ve akşam makyajı için uygun allık
Dumanlı makyaj uygularken allık için en iyi renk orta ve açık tonlarında kırmızıdır, ayrıca koyu Simon rengini, tonlarını ve koyu neon renklerini de seçebilirsiniz.

2022 modasına uygun bir yaz görünümü için uygun bir allık
Yaz allık tercihen çok açık pembe veya neon, limon ve çok açık kırmızı tonlarında olmalıdır.

Durumlar için yumuşak makyaj için göz farı renkleri nasıl seçilir
Göz farı renginin seçimi, uygulamak istediğiniz stilin türüne bağlıdır ve elbette pürüzsüz olduğunu ve cilt için yararlı maddeler bakımından zengin bir bileşime sahip olduğunu ve bireyin göz kapağında uzun süre kalabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Tüm günlük görünüm ve fırçalar için, doğal görünüme ve pembe ve açık tonları gibi doğal renklere yönelmeliyiz.
Akşam görünümlerine gelince, gözün ucunda dumanlı ve koyu renkler kullanıyoruz ve parlaklığı olan renkler özellikle hareketli göz kapağına uygulanabilir çünkü gözün daha fazla öne çıkmasına yardımcı olurlar.
Özellikle ilkbahar ve yaz günlerinde cesur ve canlı bir görünüm için parlak renkler seçebilirsiniz.
Sonbaharda, dünyevi renklerin koyu ve açık tonlarını ve Yeşilin ve tonlarının nüfuz ettiği renkleri birleştirebilirsiniz.
Göz kalemi ve göz kalemi
Göz kalemi, ister siyah ister mavi veya yeşil göz kalemi gibi diğer renklerde olsun, gözün içine uygulanır, ancak bazı insanlar gözün kenarına uygulamayı ve kırmayı sever.
Eyeliner, kalem şeklinde, fırça şeklinde ve sıvı şeklinde farklı şekillerde gelir ve her türün farklı bir kullanım yöntemi vardır, sizin için en kolay ve ton veya renk açısından en uygun olanı seçebilirsiniz.
En iyi kaş tozu veya kaş astarı hangisi Doğal görünümlü kaşları çizmenin doğru yolu nedir
Kaş kalemi
Kaş kalemi, kaşın çizildiği ve çizildiği kızlar arasında en yaygın olarak kabul edilir.
Bununla birlikte, kaş sızdırmazlığı, kaş mumları ve diğer kaş ürünleri gibi diğer makyaj ürünleri yerini almaya başladı.
Kaş Tozu
Kaş Tozu, boşlukları örtmek ve kaş çizimini tanımlamak için en çok kaşın üzerine dağılmış mumsu bir yapıya sahip özel bir tozdur ve Kahverengi, bazı geçişleri, koyu gri ve geçişleri gibi farklı renklerde gelir.
Kaş Tozu, boşluğu doldurmaya ve kapatmaya yardımcı olan büyük boşluklara sahip kaş sahipleri için idealdir.
Kirpik türüne göre en iyi maskara türü nedir
Kirpik uzatma maskarası
Bu tip maskara genellikle saç tellerinin köklerini besleyen kirpik besinleri bakımından zengindir ve bazı tipler uygulamadan hemen sonra kirpiklere uzunluk kazandırmak için biriken peptid türlerini içerir.

Kirpikleri kalınlaştırmak için maskara
Kirpik yoğunlaştırıcı maskara, kirpiklerdeki saç tellerinin hacmini artıran ve onlara daha çekici bir görünüm kazandıran ince kirpik sahipleri için idealdir.

Şeffaf maskara
Şeffaf maskara, düzenli maskara uygulamadan önce kirpiklerin hacmini arttırmak için kullanılır veya kaşları düzeltmek ve düzeltmek için kullanılabilir.

Renkli maskara
Renkli maskara, günler için hafif makyaj ve yaz görünümleri için hafif makyaj için uygun makyaja cesur bir ektir ve görünümünüze parlak renkler eklemek için bahar günlerinde taze stillerde de kullanabilirsiniz.

En iyi makyaj düzeltici cilt üzerinde naziktir
Genel olarak, herhangi bir makyaj Düzeltici türünü seçebilirsiniz, hile yapacaktır, ancak her ikisi de makyajı düzeltmeye yardımcı olan astar veya makyaj düzeltici olmak üzere ikisinden birini seçmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Durumlar için yumuşak makyaj uygulamak için hangi alet ve aksesuarlara ihtiyaç vardır
Fondöteni fondöten elemanlarının geri kalanıyla birleştirmek ve yüze mükemmel bir şekilde yaymak çok önemlidir.
Her türlü fırça ve seçimi, tozun nereye koyulacağına veya kullandığınız makyaj ürünlerinin türüne bağlıdır.

Blog Son Eklenenler
İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum?

İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum?

cilt bakım yöntemleri

İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum? Ciltte sürekli lekeler oluşur ve uygun bakım yapıldıktan sonra zaman zaman kaybolur. Ancak cildinize her gün bakım yapmanız ve cildinizi besleyen ve sağlıklı bir görünüm kazandıran, siyah ve koyu lekelerin veya bölgelerin tekrar oluşumunu engelleyen her şeyi kullanmanız gerektiğinden tekrar ortaya çıkabilir.

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım

cilt bakım yöntemleri

Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım Kışta cilt bakımının sırlarını öğrenin ... Kışın, havadaki değişikliklerle ilişkili semptomlar tüm insanlar, özellikle kızlar için büyük bir zorluk oluşturduğundan, cildin geri kalan mevsimlerden daha fazla bakıma ihtiyacı vardır. Bazılarında alerjiye, ısı dengesizliği ile kuruluk ve diğer can sıkıcı sorunlara neden olabilen yünlü giysiler, gelin bunları inceleyelim ve hassas ve hassas cilt yapısını koruyan doğal çözümler bulalım .

En sık görülen saç sorunları nelerdir?

En sık görülen saç sorunları nelerdir?

saç bakım yöntemleri

Sebep ve Çözüm | En sık görülen saç sorunları nelerdir? Saç sorunları bazı vitaminlerin eksikliğinden kaynaklanır ve bazen başka sebepleri de olabilir. Sebepteki farklılıkla birlikte çözüm de değişir, o yüzden bunları tek tek ele alalım: Yaygın saç sorunları Bireyin sağlığı ile ilgili birçok saç sorunu vardır ve bu yazımızda bunlardan en önemlilerini ve en önemlilerini sunacağız.

2022'de saçı uzatmanın doğal yolları

2022'de saçı uzatmanın doğal yolları

saç bakım yöntemleri

2022'de saçı uzatmanın doğal yolları Saç, genel olarak insanlar ve özel olarak kadınlar için güzelliğin bir simgesidir. Saçlarınız ne kadar uzun, kalın, parlak ve hayat dolu olursa o kadar güzel ve çekici olursunuz. Ve hayal ettiğiniz saçlara kavuşmak için, saçınızın beslenmeye ihtiyacı olduğunu ve siz ona hak ettiği bakımı vermeden sağlıklı bir şekilde uzamayacağını bilmelisiniz. Uzatmak ve kalınlaştırmak için en eski saç bakım yöntemlerinden biri. saçlar doğal karışımlardır. Saçlar için her zaman en kolay ve güvenli yol olmuştur, çünkü saç köklerine ve tellerine zarar veren maddeler içermez. Çünkü saç, saçta bulunan özel proteinlerden yani keratinden ve diğer bazı proteinlerden oluşur. saçın tüm yapısını oluşturan biyolojik bileşenler.

Bal ve önemi

Bal ve önemi

Bal

İşlevsel gıdalar olarak arı ürünlerinin faydaları Arı ürünleri, antik çağlardan beri saflığını koruyan, günümüzde en çok tüketilen doğal ürünlerden biri olarak kabul edilmektedir. İnsanlar, karmaşık yapıları nedeniyle, kimyasal bileşimlerinde ve biyolojik sistemler üzerindeki etkilerinde, duyusal özelliklerinde bile onları taklit edememişlerdir. Öyleyse, fonksiyonel gıdalar olarak arı ürünlerinin faydalarını ve avantajlarını tanıyalım:

Kahve

Kahve

Kahve

2022'nin en iyi Türk kahvesi çeşitleri Kahve özellikle (Türk kahvesi) dünyanın en çok tüketilen içeceğidir.Misafirperverliği ve takdiri ifade eden her fırsatta ve her seansta hazırlanır. Dünyada pek çok çeşidi vardır, en ünlüsü harika lezzeti ve orta yoğunluktaki dokusuyla öne çıkan Türk kahvesidir. Çünkü kahveyi ilk yayanlar Türkler'dir. Dünyada ve padişahların tercih ettiği içecek olduktan sonra Türkler kahveye büyük bir ihtisas verirler. >

Makyaj

Makyaj

Makyaj

Durumlar için yumuşak makyaj, moda 2022 Kadınların güzelliği kişiliğinde ve dış görünüşünde yatar.Her zaman modern bir görünüm için çekici bir görünüm için çabalarlar ve bunun için en iyi makyaj türlerini seçerler, cildinin safl

göz makyajı

göz makyajı

Göz makyajı

Astarlı gözler için gölge uygulamanın en iyi yolu Göz kapağına yerleştirilecek açık renklerin seçilmesi tercih edilir ve bunu belirlemek için gözün kırılması dışında koyu renkler kullanmayız ve ardından gözyaşı damlasını vurgulamak için açık veya parlak bir renk koymanız gerekir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.