+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Favorilerim
Hemen sipariş verin ve ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanın
MENÜYÜ KAPAT
Favorilerim Giriş Yap Kayıt Ol
Dil ve para birimi
tr
$
Kapat
Kapat
göz makyajı
25.08.2022

göz makyajı

2022'de astarlı gözler için en iyi makyaj
Gözler bir kadındaki en güzel şeydir, içimizi ifade edebileceğimiz insan duygularının bir yansımasıdır, ancak şekilleri bir kadından diğerine farklılık gösterir ve güzelliklerini vurgulamak için gözlerinizin neye benzediğini ve makyaj yapmanın en iyi yolunun ne olduğunu bilmeniz gerekir onlara rimel ve göz gölgelerinden ve ayrıca hangi renklerin uygun olduğunu bilmeniz gerekir them.in bu yazıda, göz şekillerinin geri kalanından ve ona uygun en iyi göz makyajından bahsederek, astarlı gözler için en iyi makyaja odaklanacağız.

Göz boyamanız için doğru göz makyajını bilin
Her göz tipinin diğer göz çizimlerine özgü özel bir çekiciliği ve estetik yönleri vardır, bu nedenle göz makyajı gözün güzelliğini vurgulamada önemli bir rol oynar. En iyi göz makyajını seçmek çok önemlidir ve uygulama şekli de aynı derecede önemlidir.

Astarlı gözler için en iyi makyaj
Astarlı gözler için, bunlardan biri kirpik çizgisine düşen, diğeri kirpik çizgisi için kaplanan şeydir ve iki tipin göz farı uygulamanın bir yolu vardır. İlk olarak, gözün tamamındaki açık rengi, göz kırıntısındaki koyu kahverengi rengi ve gözyaşı damlasındaki parlak altın rengi benimsemeliyiz, sonra renkleri sadece yukarıdan bir fırça ve göz kalemi ile birleştiririz ve göze büyüleyici bir görünüm kazandıran maskarayı unutmayız. Ardından maskarayı gözün köşesine ve son kirpiklere uyguladığınızdan emin olun ve maskara miktarını ve yoğunluğunu ortasına doğru azaltmaya başlayın.

Aşağıda astarlı göz makyajının adımlarını ayrıntılı olarak açıklayacağız:

Makyajdan önce göz hazırlığı
Makyaja başlamadan önce cildin temelinin çok önemli olduğunu bilmeliyiz, makyajın başarısı% 70'e bağlıdır. Bu nedenle, nemlendirici ve özel göz serumları kullanmak gerekir, daha sonra cildi biraz dinlendiririz, bundan sonra makyajla başlarız ve gözlerin doğru şekilde uygulamak için bir masaja ihtiyacı olup olmadığını unutmayız, aynı zamanda serum ve nemlendiricinin cilde nüfuz etmesine yardımcı olur.

Kapatıcı modu
Yüksek kapsama alanına sahip malzemeler açısından iyi olması için bir kapatıcı seçmeniz gerekir. Kapatıcı, göz makyajının gün boyunca uzun saatler sabit kalmasına yardımcı olur. Cilde uygulamanız ve daha sonra göz kapaklarında kuruması için bir süre bırakmanız ve son makyajın pürüzsüz görünmesi için iyice karışmasına izin vermeniz gerekir.

Astarlı gözler için gölge uygulamanın en iyi yolu
Göz kapağına yerleştirilecek açık renklerin seçilmesi tercih edilir ve bunu belirlemek için gözün kırılması dışında koyu renkler kullanmayız ve ardından gözyaşı damlasını vurgulamak için açık veya parlak bir renk koymanız gerekir. Son olarak, görünüşte tutarlı ve pürüzsüz olması için bu renkleri ince bir tabaka halinde birleştirmeliyiz.

Astarlı gözler için en iyi eyeliner
Çizgili gözler için Mat Göz Kalemi seçmek tercih edilir, çünkü çizgileri vurgulamaz. Eyeliner'ı sonuna kadar hafif bir çizgi ile çizmeye başlayın ve ardından gözün köşesini, tercihen geniş ve belirgin bir şekilde çizmeye başlayın.

Göz kalemi gelince, gözün gözyaşı damlasından başlayarak hafifçe çizmeniz ve gözün sonuna ulaştıkça göz kalemi yoğunluğunu arttırmanız gerekir.

Astarlı gözler için maskara uygulamanın en iyi yolu
Gözlerinizin çekiciliğini vurgulamak için, daha uzun ve hacimli görünmek için kirpiklerinize iki kat maskara koymanız veya sarkık göz kapağının şeklini, özellikle de göz kapağının göz çizgisini kapladığı astarlı gözleri gizlemek için sahte kirpikler kullanmanız gerekir.

Gözün başına biraz rimel koymak tercih edilir, uçlara doğru, göz kırıntısına doğru kalınlaştırmaya başladık. Maskarayı gözün köşesine ve son kirpiklere uyguladığınızdan emin olun ve maskara miktarını ve yoğunluğunu ortasına doğru azaltmaya başlayın.

Göz çizimine göre gözler için neden doğru rengi seçmeliyiz
Renk, gözün tanımlanmasında ve eğrilerinin vurgulanmasında önemli bir rol oynar, bu nedenle gözün Şekline uygun doğru renkleri seçmek gerekir.

Renkler ayrıca göz boyutunda da büyük rol oynar, örneğin, gözleri ayırmak için koyu renkler ve yakınsak gözlerin daha simetrik hale gelmesi için açık renkler kullanmalısınız.

Badem göz makyajı
Gözlerin şekilleri hakkında konuşmak istiyorsak, güzelliğin standardı olan badem gözleri de dahil olmak üzere pek çok form vardır, çünkü tüm renkler ona uygundur ve her türlü göz badem gözlerine benzemek için göz makyajı uygular.

Astarlı göz makyajı
Bazıları kirpik çizgisine düşen ve bazıları kirpik çizgisine kaplanan ve göz farı modunda bir yolu olan çizgili gözlerden bahsetmişken, açık rengi benimsemeliyiz. gözün tamamı, göz kırıntısında koyu kahverengi renk ve göz farı modunda koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve göz farı renginde koyu kahverengi renk ve gözyaşı altındaki parlak altın, daha sonra renkleri sadece fırça ve göz kalemi ile birleştiririz.

Batık gözler için makyaj
Batık göz en zor göz tiplerinden biridir, ancak bunun için uygun bir makyaj yöntemi izlersek, bunun için harika bir görünüm elde ederiz, son göz kapağından birinciye kadar başlamalıyız, hareketli göz kapağına odaklanarak kahverengi-turuncu koyarız son Göz Kırıntısında renk, açık rengi hareketli göz kapağına koyun, iki rengi uygun bir fırça ile birleştirin, ayrıca hareketli göz kapağı kırıntısını iyi aydınlatmalı, gözü alttan koyu kahverengiye boyamalı ve gözün güzelliğini vurgulamak için maskara uygulamalıyız. kenarlarda daha fazla ve daha fazla merkezde çok hafif.

Dairesel göz makyajı
Ve yuvarlak göz hakkında konuşurken ve bu tür gözler açık renkleri sevmez, bu yüzden cesur renkler benimsenmeli, uykulu olabilirler, çizilebilirler ve çok belirgin bir şekilde yuvarlak olabilirler, bu nedenle gözün ilk üçte birine orta doygun renkler uygulanmalı ve gözün ilk üçte birine orta doygun renkler uygulanmalıdır. gözyaşı üzerindeki parlak renk ve gözün köşelerindeki koyu renk onları biraz vurgulamak ve daraltmak için, ancak maskara sadece gözün kenarına yerleştirilir, ortasına veya başlangıcına yerleştirilmez, çünkü bu gözün yuvarlak görünümünde bir artışa neden olur. maskara ile göz çizgisinin tanımını dikkate alarak kirpiklerin sonu.

Küçük gözler için makyaj
Küçük gözler için, birçok kızın muzdarip olduğu bir sorundur, ancak uygun makyajın uygulanmasıyla güzelliklerini vurgulayabiliriz. İlk olarak, hareketli göz kapağına koymadan dış gözün köşesine koyu renk koymalıyız, kaş kemiğine hafif vurgular eklenmeli ve maskara gözün kenarlarında yoğunlaştırılmalıdır, dış kirpiklerin hareketi bu tip için ideal şekildir gözlerin badem şeklinde görünmesi için daima onları çekmeye çalışın.

Son olarak, uygun görünümü göz önünde bulundurmayı unutmayalım, günlük bir görünüm mü yoksa her görünüm için belirli renklerin uygun olduğu bir akşam görünümü mü ve genel olarak, görünüm doğal renge yönelmelidir, günlük görünüm için olduğu gibi, açık renkler kullanmayı sever örneğin, pembe ve tonları, akşam görünümü için koyu dumanlı renkler ve tonları kullanmak en iyisidir.

Göz makyajı için en iyi Türk ürünleri
Göz makyajı için birçok ürün vardır ve ürünün seçimi tarzınıza, uygulayacağınız makyaj türüne ve herhangi bir görünüme bağlıdır. Bu yüzden en önemlilerini ve mükemmel bir göz makyajı uygulamak için ihtiyacınız olan her şeyi seçmeye çalıştık, göz makyajı için en iyi Türk ürünlerinin isimleriyle aşağıdaki listeye dahil edeceğiz:

Knott's'tan göz farı paleti
Note'un göz farı paleti, çantanız için mükemmel boyutta geliyor ve pratik ve entegre, tüm cilt tonlarına uyacak beş farklı ve çekici renk tonu içeriyor, gözlerinizin güzelliğini vurgulayan doğal bir makyaj görünümüyle benzersiz olma fırsatı verecek kendi yolunuzla ..!

Knott's'tan göz farı paletinin özellikleri
Vücudun en hassas bölgesi olan gözleri korumak için E vitamini içerir.
Göz çevresindeki hassas bölgeye zarar veren parabenler içermez, çok hassastırlar.
Tüm cilt tipleri, özellikle göz çevresindeki alanı temsil eden hassas ciltler için uygundur.
Yüksek Goethe, doku ve pürüzsüzlük açısından diğer tanınmış markaların kalitesinden farklı değildir.
Besleyici ve güvenli hammaddelere sahip yüksek kaliteli bir ürün isteyenler için ekonomik bir seçenektir.
Parfüm içermez.
Cilt uzmanları tarafından test edilmiştir.
Renk uzun süre dayanır.
Knott's'tan mükemmel boyutta maskara
Bu maskara, tüm ürünlerinde doğal malzemeler kullanan, doğaya daha yakın ve cilt dostu Kozmetoloji alanında lider firma tarafından üretilmektedir,

Not maskarayı astarlı göz makyajı için mükemmel yapan nedir
Yüksek Çözünürlüklü Maskara, kirpiklerinize ekstra hacim kazandırır ve gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlar
Bu maskara, kirpiklerin eşit şekilde taranmasına yardımcı olan fırçanın Şekline ek olarak kirpiklerin E vitamini ile beslenmesini sağlayan benzersiz bir formüle sahiptir
Çarpıcı bir siyah renkte sahte ve kalın kirpiklerin şeklini almanıza yardımcı olan losyondur
Göz, kirpiklere koyu koyu siyah bir renk kattığı için büyüleyici bir görünüm kazanır
Doğal içeriklerinden dolayı en iyi maskara türlerinden biri olarak kabul edilir. Vitaminler, kirpiklere eşsiz nemlendirme ve kalınlaşma sağlamak için uçucu yağlar ve peptitlerle karışır
Parabenler ve yapay kokular içermez
Not marka göz içi aydınlatıcı kalem
Göze uygulanan aydınlatıcı kalem, gözlerin daha büyük bir boyuta bakmasını sağlar, bu da onlara çekicilik ve çekicilik kazandırır. Aydınlatıcı kalemi gözün içinde kullanabilir ve onunla göz çevresini tanımlayabilir veya göz makyajı tarzınıza bağlı olarak gözü genişletmek için başka şekillerde kullanabilirsiniz.

Göz kaleminin özellikleri nelerdir
Nott'un göz kalemi, dermatolojik testi geçmesiyle karakterizedir.
Çok hassas olduğu düşünülen gözlerin içindeki ve dışındaki alanlarda kullanmak güvenlidir.
Kontakt Lens Kullananlar için uygundur.
Uzun ömürlü su geçirmez.
Gabrini'den kaşları ve kirpikleri sabitlemek için şeffaf maskara
Kaş ve kirpikler için kullanılan tanınmış Türk makyaj markası gabrini'nin çok yönlü şeffaf maskarası, uzun süreli tutuş ile size daha çekici bir görünüm kazandıracak.

Gabrini'den şeffaf maskara özellikleri
Kılların doğal bir şekilde sarılması ile birlikte uzamasına yardımcı olur
Kirpiklerin hacmini arttırır, böylece daha uzun ve daha parlak görünürler
Kirpikler için sabitleme jeli görevi görür
Kirpiklerin hazırlanmasına ve yağların emilmesine yardımcı olur, bu da maskaranın daha uzun süre dayanmasını sağlar
Renkli maskarayı düzeltmeye ve uzun süre dayanmasına yardımcı olurlar
Ayrıca kaşları düzeltmek ve onlara doğal ve çekici bir görünüm vermek için kullanılır
Saçları farklı bir şekilde düzeltmenize yardımcı olacak gevşek tellerden muzdaripseniz saç üzerinde de kullanılır
Axwell'den kaş balmumu
Boyayı gün boyunca daha uzun süre tutmaya yardımcı olan şeffaf bir renge sahip vitamin bakımından zengin bir balmumudur.

Axwell kaş balmumunun özellikleri
Nemlendirici E vitamini içeriği sayesinde kaşların köklerini güçlendirir.
Kaş Vaki, kaşın gün boyu düzenli kalmasına yardımcı olur.
Kaş balmumu kullandıktan sonra kaş üzerinde herhangi bir leke bırakmaz.
Kaş balmumu, eşsiz, uzun ömürlü kokusuna ek olarak kaşlarınızı keratin ve biyotin ile besler.
Kaş balmumu, kaşların altındaki cildi gliserin ile nemlendirir ve kabukların görünümünü önler.
Ürünle birlikte 90 derece bükülebilir Kaş Fırçası uygulamasını kolaylaştırır.
Son olarak, her kızın kendi tarzına sahip olduğunu söyleyebiliriz, hayalini kurduğu görünümü elde etmek için zevkine uygun olanı yaratabilir.

Hangi görünüme bakmak istediğinizi ve her görünüm için hangi stili takip ettiğinizi bize bildirin

Blog Son Eklenenler
Soruyorlar | nasıl sıkılaştırılmış bir cilde sahip olurum?
Cilt, hepsi entegre bir yapı oluşturmak için bir araya gelen çeşitli bileşiklerden ve bileşenlerden oluşur. Cildin gergin, esnek, gençlik ve canlılık dolu görünmesi için kollajen, yağlar, su ve ba
Devamını Oku
29.11.2022
İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum?
İksir | Lekelerden ve koyu bölgelerden nasıl kurtulurum? Ciltte sürekli lekeler oluşur ve uygun bakım yapıldıktan sonra zaman zaman kaybolur. Ancak cildinize her gün bakım yapmanız ve cildinizi besleyen ve sağlıklı bir görünüm kazandıran, siyah ve koyu lekelerin veya bölgelerin tekrar oluşumunu engelleyen her şeyi kullanmanız gerektiğinden tekrar ortaya çıkabilir.
Devamını Oku
28.11.2022
Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım
Soruyorlar | Kışın cildime nasıl iyi bakarım Kışta cilt bakımının sırlarını öğrenin ... Kışın, havadaki değişikliklerle ilişkili semptomlar tüm insanlar, özellikle kızlar için büyük bir zorluk oluşturduğundan, cildin geri kalan mevsimlerden daha fazla bakıma ihtiyacı vardır. Bazılarında alerjiye, ısı dengesizliği ile kuruluk ve diğer can sıkıcı sorunlara neden olabilen yünlü giysiler, gelin bunları inceleyelim ve hassas ve hassas cilt yapısını koruyan doğal çözümler bulalım .
Devamını Oku
28.11.2022
En sık görülen saç sorunları nelerdir?
Sebep ve Çözüm | En sık görülen saç sorunları nelerdir? Saç sorunları bazı vitaminlerin eksikliğinden kaynaklanır ve bazen başka sebepleri de olabilir. Sebepteki farklılıkla birlikte çözüm de değişir, o yüzden bunları tek tek ele alalım: Yaygın saç sorunları Bireyin sağlığı ile ilgili birçok saç sorunu vardır ve bu yazımızda bunlardan en önemlilerini ve en önemlilerini sunacağız.
Devamını Oku
21.11.2022
2022'de saçı uzatmanın doğal yolları
2022'de saçı uzatmanın doğal yolları Saç, genel olarak insanlar ve özel olarak kadınlar için güzelliğin bir simgesidir. Saçlarınız ne kadar uzun, kalın, parlak ve hayat dolu olursa o kadar güzel ve çekici olursunuz. Ve hayal ettiğiniz saçlara kavuşmak için, saçınızın beslenmeye ihtiyacı olduğunu ve siz ona hak ettiği bakımı vermeden sağlıklı bir şekilde uzamayacağını bilmelisiniz. Uzatmak ve kalınlaştırmak için en eski saç bakım yöntemlerinden biri. saçlar doğal karışımlardır. Saçlar için her zaman en kolay ve güvenli yol olmuştur, çünkü saç köklerine ve tellerine zarar veren maddeler içermez. Çünkü saç, saçta bulunan özel proteinlerden yani keratinden ve diğer bazı proteinlerden oluşur. saçın tüm yapısını oluşturan biyolojik bileşenler.
Devamını Oku
17.11.2022
Bal ve önemi
İşlevsel gıdalar olarak arı ürünlerinin faydaları Arı ürünleri, antik çağlardan beri saflığını koruyan, günümüzde en çok tüketilen doğal ürünlerden biri olarak kabul edilmektedir. İnsanlar, karmaşık yapıları nedeniyle, kimyasal bileşimlerinde ve biyolojik sistemler üzerindeki etkilerinde, duyusal özelliklerinde bile onları taklit edememişlerdir. Öyleyse, fonksiyonel gıdalar olarak arı ürünlerinin faydalarını ve avantajlarını tanıyalım:
Devamını Oku
06.09.2022
Kahve
2022'nin en iyi Türk kahvesi çeşitleri Kahve özellikle (Türk kahvesi) dünyanın en çok tüketilen içeceğidir.Misafirperverliği ve takdiri ifade eden her fırsatta ve her seansta hazırlanır. Dünyada pek çok çeşidi vardır, en ünlüsü harika lezzeti ve orta yoğunluktaki dokusuyla öne çıkan Türk kahvesidir. Çünkü kahveyi ilk yayanlar Türkler'dir. Dünyada ve padişahların tercih ettiği içecek olduktan sonra Türkler kahveye büyük bir ihtisas verirler. >
Devamını Oku
25.08.2022
Makyaj
Durumlar için yumuşak makyaj, moda 2022 Kadınların güzelliği kişiliğinde ve dış görünüşünde yatar.Her zaman modern bir görünüm için çekici bir görünüm için çabalarlar ve bunun için en iyi makyaj türlerini seçerler, cildinin safl
Devamını Oku
25.08.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.