+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Blog Arama

En İyi 15 Türk Baklava Çeşitleri - Lezzetler 2022

Türk kuruyemiş

En İyi 15 Türk Baklava Çeşitleri - Lezzetler 2022 Türk baklavası hafif ve lezzetli bir tatlıdır. İkram sofralarında ikram edilen lüks tatlılardan biridir.Seanslara özgünlük ve lüks bir tat katan özel günlerin refakatçisi olmasının yanı sıra bayram tatlıları arasında da yeri vardır. Genel olarak tatlılar vücudumuzdaki mutluluk hormonunu arttırır, bu nedenle ara sıra kendimizi bir parça şekerle ödüllendirmeliyiz.

Devamını Oku
11.03.2023
Türk kururyemiş

Türk kururyemiş

Türk kuruyemiş

Antep fıstığının sağlığa faydaları Antep fıstığındaki vitaminler, tansiyon ve yüksek kolesterol gibi kalp hastalığı riskini azaltmaya yardımcı olur. Kişiyi uzun süre tok hissettirdiği için kilo kontrolüne katkıda bulunur. Omega-3 asitleri bakımından zengindir, bu da beyni hasardan ve yaşla birlikte ortaya çıkan Alzheimer hastalığından korur ve genel olarak beyin fonksiyonlarını geliştirir, çünkü bunlar vücudun yapısına girer. sinir hücresi. Antep fıstığındaki magnezyum ruh halini iyileştirir ve stresi azaltır.

Devamını Oku
24.08.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.