+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Ruby Çikolatalı Kahve 200 Gr

5,00 USD
4,00 USD
Ruby Çikolatalı Türk Kahvesi

 Türk kahvesi, Türkiye’nin en kültürel içeceklerinden bir tanesidir. Her gün düzenli olarak tüketildiğinde birçok faydası bulunur. Enerji vermesi, odaklanmaya yardımcı olması, en çok bilinen faydaları arasındadır. Yüzyıllardır tüketilen Türk kahvesi, farklı çeşitler ile karşımızdadır. Ruby çikolatalı Türk kahvesi ise; kahveye yeni bir farklılık getiriyor. Türk kahvesinin sert içimini, daha hafif hale getiren Ruby çikolatalı Türk kahvesi, diğer türk kahveleri gibi hazırlanıyor ve dilerseniz yanında çikolata ile sunuluyor.

Türk kahvesinin yine kültürel bir etkisi de bulunuyor. Kız isteme merasimlerinde, bayramlarda, özel toplantılar ve günün her anında tüketebileceğiniz Türk kahvesi ailesine katılan: Şekeroğlu Ruby çikolatalı Türk kahvesi günün en lezzetli içeceği olacak.

 Ruby çikolata Nedir?

Ruby çikolata nedir sorusunun en kısa cevabı: bitter, sütlü ve beyaz çikolatadan sonra gelen, pembe renkli, hiçbir renklendirici kullanılmadan, kakao çekirdekleri ile üretilen bir çikolatadır. Ruby çikolata, çikolata türleri arasında henüz çok yeni. 2017 yılında Zürih merkezli, ünlü çikolata şirketi tarafından 13 yıllık gelişme sonrası tanıtılan bu çikolata, eşsiz bir lezzet sunuyor. Rengi, kokusu ve kıvamı ile de yiyenleri etkisi altına alıyor. Ruby çikolatasının en dikkat çekici özelliği rengi olsa da lezzeti ve kokusu ile de çikolata sevenlerin favorisi haline geliyor. İlk bakışta pembe bir meyve ile karıştırılarak elde edildiği izlenimi verse de; hiçbir birleşim olmadan elde ediliyor. Ruby çikolatası hayatımıza girdikten sonra, Şekeroğlu Online’da yerini alan ruby çikolatalı Türk kahvesi de, çikolata severler ile buluşuyor.

 Ruby Çikolata Fiyat

Çikolataların ücretlerini etkileyen, kalite, kıvam ve ağırlık gibi değişkenler vardır. Ruby çikolata fiyat konusunda diğer çikolatalara göre biraz daha yüksek bir aralığa sahip olabilmektedir.

 Ruby Çikolata Nerede Satılır?

Ruby çikolata, bazı marketlerde ve online satış kanallarında satışa sunulmaktadır. Farklı kanallar aracılığı ile ruby çikolatayı alabilirsiniz. Şu an, dünyada çok yaygın olmayan ruby çikolatayı, her yerde bulamazsanız da ruby çikolatalı Türk kahvesini; tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Ruby çikolatalı Türk Kahvesi 250 Gr ve 200 Grlık ambalajlarıyla satışa sunulmaktadır.

 Ruby Çikolata ve Kahve Uyumu

Çikolata ve özellikle Türk kahvesi, harika iki uyumlu yiyecek ve içecek arasındadır. İkili arasındaki bağlantı, özellikle bitter çikolata ve ruby çikolata ile olur. Acı kahvenin yanında tüketilen çikolata, olduğundan daha tatlı gelmektedir. Çikolata ve Türk kahvesi sağlıklı besinler arasındadır. Tüketim miktarı ayarlandığında bu ikiliyi tüketmek, kan şekerini dengelemeye yardımcı olacağı gibi sindirimi de destekler.

 Ruby Çikolatalı Türk Kahvesi

Ruby çikolatalı türk kahvesi: yumuşak ve orta içimli olarak adlandırılabilecek bu eşsiz Türk kahvesi çeşidi, artık hayatımızda yerini alıyor. Ruby çikolatasının yumuşak aroması sayesinde farklı bir kahve deneyimi yaşıyor olacaksınız.

Ruby Çikolatalı Türk Kahvesi Faydaları

 Ruby çikolatalı Türk kahvesinin birçok faydası bulunmaktadır. Türk kahvesi yıllardır tüketilen, kültür olarak da ülkemizde önemli bir yere ve birçok çeşide sahip bir içecektir.

Türk kahvesinin en önemli faydalarından bir tanesi kolesterolü düşürmesidir. Türk kahvesi düzenli tüketildiği takdirde kolesterole de iyi gelmektedir.

 Diğer bir faydası ise; depresyona iyi gelmesi, ruh halini değiştirmeye yardımcı olmasıdır.

Meme kanseri ve pankreas kanserini önlemeye de yardımcı olur.

 Bağırsak hareketlerinin çalışmasını düzenler. İshal, kabızlık gibi durumlarda tercih edilir.

Kan basıncını düzenler. Size enerji verir.

 Cilt sağlığını korur, cildinizin ışıldamasına destek sağlar.

Hafızayı güçlendirir ve odaklanmanız gereken anlarda iyi bir yardımcıdır.

 Ruby Çikolatalı Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?

Türk kahvesi nasıl yapılır gibi bir sorunun cevabını vermeden önce; kahve çeşitlerinden bahsettik, bazı kahvelerin pişirme şekilleri ve miktarları farklı olabilir fakat en çok bilinen klasik bir tarif vardır. Ruby çikolatalı türk kahvesi hazırlanması çok pratiktir. Bir fincan için bir ölçek kahveye sıcak su ilave edilerek karıştırılıp servis edilir. 

 

Boyutlar (cm)
10 x 10 x 10
Ağırlık (Kg)
0.35
Ürün Açıklaması
tatlandırıcı
Çikolata
tür
Türk Kahvesi
ağırlık
200 Gr
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.