+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Oniks Taşlı 925 Ayar Gümüş Yüzük_Kopya(1)

35,89 USD
35,89 USD
Günümüzde hem kadınlar hem erkeklerin kendilerine bakım konusuna oldukça önem verdiklerini görüyoruz. Erkeklerin hiçbir zaman vazgeçemedikleri en temel takılarından biri olan yüzük için, bugün binlerce farklı tasarım erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Modasının hiçbir zaman geçmediği ve bu gidişle geçmeyecek olan erkek yüzükleri her dönem farklı tasarımlarla erkeklerin beğenisine sunulan bir erkek takısı olmuştur. Özellikle gümüş erkek yüzük modelleri hem tasarım hemde fiyatları bakımından olduk tercih edilen erkek takı aksesuarıdır.

İncelediğiniz gümüş yüzük, klasik bir kasaya oturtulmuş oval şekilli ve üzerinde otantik bir desen bulunan oniks taşlı erkek gümüş yüzük modelidir. Genelde siyah olan oniks taşı erkek yüzüklerinde çok tercih edilen bir taş haline getirmiştir. Diğer oniks taşlı gümüş yüzük modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz, ürünleri ve fiyatları inceleyebilir, dilerseniz de yüzük ölçünüzü biliyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz. Bayan gümüş yüzükler, gümüş küpeler, gümüş kolyeler, erkek gümüş yüzükler gibi birçok takı ve aksesuarlarda yaygın olarak oniks taşı kullanılmaktadır.

Oniks taşı nedir? Oniks taşının özellikleri ve faydaları nelerdir?

Gerçek adı onyx olarak bilinen yarı değerli bir doğal taş olan oniks taşı siyahtan beyaza kadar birçok farklı renklerde bulunmaktadır. En çok kullanılan ve tercih edileni siyah rengidir. Oniks taşının faydaları ise, taşın güçlü özellikleri olduğu, evli çiftlerdeki uyumsuzluğu giderdiği, kötü alışkanlıkları bulunanlara bunlardan kurtulmaları için fayda sağladığı, kişinin oto kontrol yeteneğini geliştirdiğini, mutluluk ve öz güveni arttırdığı, insan tenine teması halinde bazı kulak rahatsızlıklarına karşı etkili olduğu, duyma hissini arttırdığı bilinen fayları arasındadır. Sitemizden diğer oniks taşlı yüzük modelleri yüzük kategorisi altında mevcuttur dilerseniz bu kategori altında inceleyebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Taş Cinsi: Oniks Taşı

Maden: 925 ayar gümüş

Boyutlar (cm)
8 x 8 x 8
Ağırlık (Kg)
0.12
Ürün Açıklaması
yüzük ölçüsü
16, 33, 23, 21, 20, 19, 18, 17, 22, 24, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25
metal rengi
gümüş rengi
özelleştirme
hayır
Taş Rengi
Siyah
materyal
gümüş
Taş Cinsi
Onyx
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.