+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Diriliş Ertuğrul Dizisi Orijinal Ertuğrul Zihgiri (küçük Boy)

59,84 USD
53,86 USD

Diriliş Ertuğrul Dizisi Küçük Boy Orijinal Ertuğrul Zihgir Yüzüğü (Baş Parmak Yüzüğü)

  • 925 ayar gümüşle üretilmiştir.
  • Yaklaşık olarak 16,5 gram ağırlığındadır.
  • Üst yüzey boydan boya: 30 mm
  • Yüzük üzerinde Çift Başlı Kartal motifi ve simetrik desenler bulunmaktadır.
  • Yüzük içinde TRT, Diriliş ve Anı Yüzük logosu yer almaktadır.

Tüm dünyada 60dan fazla ülkede izlenen ve milyonların beğenisini kazanan Diriliş Ertuğrul dizisi lisanslı ürünleri sadece Anı Yüzükte sizi bekliyor.


TRT1’de ekrana gelen ve 5 sezondur Çarşamba günlerinin lideri olan “Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda bambaşka bir konseptle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun ve Hülya Darcan gibi oyuncuların yer aldığı Diriliş Ertuğrul yalnızca etkili hikayesi ve oyuncularıyla değil aynı zamanda dizide kullanılan aksesuarlarla da pek çok kişinin beğenisini kazandı.


Ertuğrul Gazinin  parmağında taşıdığı çift kartal başlı zihgir yüzüğünü Anı Yüzük olarak yeniden tasarlandık! Daha şık ve hafif şekilde üretilen bu zihgir yüzüğünün kalıbını sizler için küçülttük. Bu şekilde daha rahat bir kullanım sağlarken aynı zamanda boyut olarak her parmak için daha uyumlu bir model ortaya çıkardık! 

Diriliş ruhunu üzerinde taşımak isteyenler siz de diziyle aynı anda satışa çıkacak bu lisanslı ürüne yalnızca Anı Yüzük sponsorluğu ile sahip olabilirsiniz. 

Boyutlar (cm)
8 x 8 x 8
Ağırlık (Kg)
0.12
Ürün Açıklaması
yüzük ölçüsü
22, 23, 21, 20, 19, 18, 17, 15, 14, 13, 12, 24, 16, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25
metal rengi
gümüş rengi
materyal
gümüş
özelleştirme
hayır
Taş Cinsi
Taşsız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.