+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Argan Ve Keratinli Saç Bakım 125ml Softem Den

16,00 USD
16,00 USD

Saç Bakımı İçin Doğal Argan Keratinli Saç Serumu:


Argan ve Keratin Saç Bakım Serumu, saçların görünümünü iyileştirmeye ve bakım yapmaya yardımcı olan, kadınlara çekici ve çekici görünümlerine güven veren, çok hafif saç serumu güzel ve sağlıklı saçlar, saçın en önemli bileşenlerinden biridir. her kız ve bayan için güzellik, bu nedenle saçınıza tam bakım veren bir ürün arıyorsanız, tavsiye ediyoruz Argan ve keratin yağı serumu %100 doğaldır, saç köklerinin büyümesini teşvik ederek saçınızı sağlıklı hale getirir ve için saça sağladığı pek çok fayda kozmetik uzmanları buna sıvı altın veya mucizevi yağ diyor !! .

Kadınlar için en önemli saç sorunları nelerdir? Argan ve Keratin Doğal Serum çözmeye yardımcı olur mu?


Saç sorunları, kadınların yaşadıkları koşullara göre çok farklılık gösterir ve bu sorunlardan en önemlileri şunlardır:

Tiroid bozuklukları veya anemi veya gebelik sorunu. Bu durumlar saç dökülmesine neden olur.
Saç dökülmesine neden olan ve saç büyümesini durduran bazı ilaçlar ve ilaçlar alın.
Psikolojik faktör de duygusal gerilime maruz kalma ve kötü psikolojik durum gibi saçların sağlığını etkiler.
Çok kısa sürede ameliyat yapmak veya kilo vermek saçı çok güçsüzleştirir.
Saçı tahrip eden, kuruluğa ve hasara neden olan boyalar ve sık sık ütüye maruz kalma.
Ancak !! Saçların uzamasını engelleyen, sağlığını ve güzelliğini yitirmesine neden olan tüm bu etkenlere rağmen Argan yağı ve Keratin onları yakından takip edecek!! Her kadının yaşadığı saç kırıkları, kırıklar ve diğer birçok problem gibi tüm saç problemlerini çözmeye yardımcı olur.

Argan yağı ve keratin serumunun saç bakımına faydaları nelerdir?
Güzellik salonlarından ve sağlık merkezlerinden uzun süre uzak kalındığında saçlar kuru görünür. Ama biraz çaba göstermeniz koşuluyla bundan kaçınabilirsiniz !! Bir şişe argan yağı ve keratin serumu alın ve saçınıza uygulayın, serum nemi saç derinizin içinde tutmak ve böylece beslemek için işini yapacak ve ayrıca saç derinizi canlandıracak ve saçınızı yüksek sıcaklık faktöründen koruyacaktır.

Ayrıca argan ve keratinli saç serumu kullanımındaki ısrar size, uzun süre kalıcı bir saç modeli ile parlak ve ışıltılı bir görünüm hedefliyorsanız vazgeçemeyeceğiniz birçok avantaj sağlar ve argan 

keratinli saç serumu kullanmanın en önemli avantajları şunlardır:

Kırışık azaltma ve tarama giderme:
Argan ve keratin serumu ile saçlarınıza her gün veya haftada 3 kez masaj yapmak, kırılgan ve asi saçlardan kurtularak saçların taranmasını ve kontrol edilmesini çok daha kolay hale getiren yoğunluğu sağladığından saçların tamamen elektriklenmemesini sağlar.

Isı koruması ve şekillendirme araçları:
Sürekli fön makinesi ve düzleştirici kullanıyorsanız, saçınızın dış katmanlarını, saç proteinine tamamen zarar verebilecek yüksek sıcaklıktan korumak için argan yağı ve keratin bazlı bir serum kullanmalısınız ancak argan yağı, saçı kalın bir tabaka ile örtmenizi sağlar. saçın zarar görmeden ve kurumadan hızla yayılmasını sağlayan koruyucu tabaka.

Besleyici kuru saç:
Argan ve Keratin Saç Serumu, kuru saça nem ve yumuşaklık sağlayan ve tüm saç boyunca nemli bir görünüm için saçın köklerine ve uçlarına masaj yaparak saç derisindeki beslenme eksikliğinin üstesinden gelen çeşitli vitaminler, mineraller ve amino asitler içerir. gün ve ayrıca rüzgar ve güneşten koruma.

Bunun başlıca nedeni, en önemlileri hem linoleik hem de omega-6 olan argan yağında bulunan farklı yağ asitleridir ve oleik asit de argan yağında harika bir yüzdede bulunur, bu da atardamarları genişletmeye ve saç derisine daha fazla beslenme sağlamaya çalışır. 

Saç boyası renginin korunması:
Argan serum, boyalı saçın rengini koruyarak doğal rengine yakınlaştıran ve uzun süre kalıcılığını sağlayan, boyanın verdiği zararları gideren en yaygın çeşitlerden biridir, bu nedenle yeni saç renginizin keyfini çıkarmak istiyorsanız uzun süre argan saç serumu kullanmaktan çekinmeyin.

Kafa derisini kaşıntıdan koruyun:
Argan yağındaki antioksidanlar ve anti-enflamasyonlar cilt için daha fazla koruma sağlar ve kafa derisinde aşırı yağ üretimi veya bakteri veya egzamaya maruz kalma nedeniyle oluşan kızarıklık ve tahrişi azaltır. doktor ve kaşıntı ve kızarıklık için kalıcı bir tedavi için daha güçlü araçlar elde edin.


Neden Noonmar'dan Argan Keratinli saç bakım serumu?
%100 doğal koruyucu ve renklendirici madde içermez.
Her türlü kuru yağlı ve normal saçlar için uygundur.
Hasarlı saçların hücre zarını onararak saçı güçlendirir.
Saç kırılmasını, özellikle de saçın uygunsuz görünmesine neden olan çok gevşek uçlarını tedavi eder.
Kaba saçları besleyerek ve eksik olduğu vitamin ve mineralleri sağlayarak tedavi eder.
Yıpranmış saçlara can verir ve cildini rahatlatır.
Kıvırcık saçların tedavisine yardımcı olur.
Saçları yoğunlaştırmaya ve artırmaya yardımcı olur.

Saç bakımı için doğal argan ve keratinli saç serumu içeriği nedir?
Siklopentasiloksan ve Dimetikonol Siklopentasiloksan ve Keratin Amino Asitler Oleum Argania Spinosa Parfüm (Citronellol Lilial Limonene Linalool Geraniol Citral) .

Saç bakımında doğal argan ve keratin serumu nasıl kullanılır?
Argan serumu temiz ıslak ve kuru saça havlu ile direkt uygulayarak çok basit ve kolay bir şekilde kullanılabilir ve saça boy yoğunluğuna göre uygun miktarda iyice masaj yapılır. normal şekilde veya kurutucu veya ütü kullanarak.

Ayrıca yatmadan önce bir miktar saça sürülebilir ve sabah harika bir sonuç almak için iyice sarılabilir. Sabahları kuru saç şekillendirme için de kullanılabilir.

Sürdükten sonra saçı yıkamanıza gerek yok.

Ağırlık (Kg)
0.13
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.