+18 هذه المنتجات مخصصة لعمر مافوق 18 لتأكيد العمر والموافقة اضغط على موافق This category is dedicated for adults kindly confirm you are above 18 to continue OK - موافق Cancel - إلغاء
Menü

Akik Taşlı Rodaj Kaplama 925 Ayar Gümüş Erkek Gümüş Yüzük

68,09 USD
68,09 USD
Bir çok mucizevi etkisi ve faydası olduğu düşünülen doğal taşlardan biri de akik taşıdır. Akik taşının dünyanın farklı yerlerinde yemen akik taşı, ölümsüzlük taşı gibi farklı isimlerle de bilinmektedir. Estetik olarak mükemmel oluşuma sahip bu taşlar verdiği enerji olarak da güçlü taşlardır. Akik taşı, görüntüsü itibariyle merkezden doğarak eşit bir şekilde büyüyen renk hatları keskin halkalara sahiptirler. Akik taşları çok farklı renk tonlarına sahip olduklarından çok eski zamanlardan beri süslemecilik gibi sanatlarda kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V)in mühür olarak bir akik taşı yüzük taşıdığı rivayet edilmektedir. Bu nedenle akik taşının müslümanlar arasında kullanımı çok daha yaygındır. Akik taşının faydaları yönünden değerlendirildiğinde tercih edilmesi gereken erkek yüzüklerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


İncelediğiniz gümüş yüzük, eğimli kırmızı akik taşının şık duruşu ile kesişen oval hatlara sahip yüzükte taş üzerindeki otantik desenler dikkat çekiyor ve yüzüğe sıra dışı bir hava katmaktadır. Otantik tasarım yüzük modeline uygun bir kasa yapısı ile üzerine eklenen oval şekilli kırmızı akik taşlı erkek gümüş yüzük modelidir. Akik taşı genelde kızıl, turuncu, mavi, yeşil, siyah gibi renklerde olduğundan, akik taşını erkek yüzüklerinde çok tercih edilen bir taş haline getirmiştir. Diğer akik taşlı gümüş yüzük modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz, ürünleri ve fiyatları inceleyebilir, dilerseniz de yüzük ölçünüzü biliyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz. Bayan gümüş yüzükler, gümüş küpeler, gümüş kolyeler, erkek gümüş yüzükler gibi birçok takı ve aksesuarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.


Akik taşı nedir? Akik taşının özellikleri ve faydaları nelerdir?

Akik taşı, en önemli faydalarından biri de kişiyi psikolojik açıdan koruduğuna inanılmaktadır. Güçlü enerjiye sahip bu taş kişi üzerindeki stresi azalttığı, uyumsuzluklarını minumum seviyelere indirdiği bilinmektedir. Aynı zamanda kişinin toplum içinde uyum sağlayan bir kişi haline gelmesinde yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Ve son olarak kişinin yaşam, iş vb. başarısına yardımcı olarak kişinin yorgunluk duygusundan uzaklaştırdığına inanılır. Sitemizden diğer akik taşlı yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Taş Cinsi: Akik Taşı

Üretim Şekli: Kalıp

Ağırlık: 8 gr

Boyutlar (cm)
8 x 8 x 8
Ağırlık (Kg)
0.12
Ürün Açıklaması
yüzük ölçüsü
16, 33, 23, 21, 20, 19, 18, 17, 22, 24, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25
metal rengi
gümüş rengi
özelleştirme
hayır
Taş Rengi
Kırmızı
materyal
gümüş
Taş Cinsi
akik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.